-, Premiery PS 4, Video, Zapowiedzi PS4-15 minutowy gameplay z “Vampyr” na konsolę PlayStation 4!

15 minutowy gameplay z “Vampyr” na konsolę PlayStation 4!

Dzień dobry Playowicze!

Za produkcję “Vampyr” odpowiada francuskie studio Dontnod, znane z takich tytułów jak: “Life is strange” czy Remember Me.  Akcję gry “Vampyr” przeniesiono do powojennego Londynu, w którym główny bohater Jonathan Reid, lekarz zmagający się z epidemią hiszpanki (zabójcza odmiana grypy) zostaje przemienionym w wampira.  Od tego momentu będzie musiał się zmierzyć nie tylko z okropną chorobą, zbierającą swoje żniwo, ale również z żądzą krwi, która prowadzi do zabijania niewinnych ludzi. 

To kogo zabije, aby zaspokoić swoje potrzeby będzie miało bezpośredni wpływ na rozwój fabuły. Pod względem mechaniki gra nie odbiega od typowego RPG. Przemierzając ulice Londynu zadaniem gracza będzie wykonywanie wielu głównych i pobocznych zadań. Oczywiście nie zabraknie pojedynków ze zmutowanymi w wyniku hiszpanki wampirami oraz łowcami, którzy postawili sobie za cel wyeliminowanie każdego wampira w Londynie. 

Walka odbywa się w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu wampirzych cech takich jak: szybkość i zwinność oraz rozmaitej broni białej czy palnej! Najważniejszym elementem rozgrywki jest oczywiście wypijanie krwi, która daje głównemu bohaterowi siłę, przyczyniając się tym samym do jego rozwoju (punkty doświadczenia).

W prawie 15 minutowym gameplay-u zobaczycie nie tylko świetnie odwzorowany Londyn, ale również krótką fabułę, w której główny bohater stanie przed dylematem. Jakim? Tego dowiecie się z materiału video!

Autor: | 2016-10-17T17:26:38+00:00 26 sierpnia 2016 08:51|Kategorie: Gry PS 4, Premiery PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o