-, Video, Zapowiedzi PS4-19 minut z “Watch Dogs 2” i komentarzem Colina Grahama

19 minut z “Watch Dogs 2” i komentarzem Colina Grahama

Dzień dobry Playowicze!

Co prawda do premiery Watch Dogs 2 pozostało kilka tygodni (zaplanowana na 15 listopada 21016), ale ogromna machina promocyjna rozpędza się jeszcze bardziej i zasypuje serwisy kolejnymi informacjami prosto słonecznego San Francisco. Tym razem studio Ubisoft postanowiło opublikować prawie 20 minutowy materiał video z komentarzem samego Colina Grahama, głównego twórcy kolejnej odsłony Watch Dogs. Czego możecie się spodziewać po nowym gameplay-u?  

 

Źródło: Ubisoft (Youtube)

Przede wszystkim pojawi się jeszcze więcej możliwości hackowania zabezpieczeń w San Francisco, do których dostęp uzyskacie za jednego przycisku (szybkie menu). Twórcy nie zapomnieli o stworzeniu specjalnej aplikacji Scout X, pozwalającej na strzelanie selfie i to nawet przy pomocy kijka! Oczywiście selfie będzie mogli udostępniać w każdym etapie rozgrywki, zwiększając tym samym swoją popularność w sieci i liczbę obserwujących (coś w rodzaju Instagramu). Nowości w nowym Watch Dogs 2 jest naprawdę wiele, więc rozsiądźcie się wygodnie w fotelu i posłuchajcie komentarza twórców!

Autor: | 2016-10-17T17:26:37+00:00 30 sierpnia 2016 09:11|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o