-, Informacja ogólna, Video-20 lat z marką Tomb Raider i cudowną Larą Croft!

20 lat z marką Tomb Raider i cudowną Larą Croft!

Trudno uwierzyć, ale Pani Archeolog ma już 20 lat. Specjalnie tej okazji studio Square Enix przygotowało kilku minutowy materiał video przedstawiający początki powstania serii Tomb Raider wraz z niesamowitą renomą, jaką udało się im zdobyć w przeciągu tych 20 lat. Ponad 75 prestiżowych nagród, kilkanaście odsłon serii Tomb Raider, miliony jak nie miliardy fanów i znawców Lary Croft, filmu i setki komiksów z udziałem “Pani Archeolog”. 

Źródło: PlayStation (Youtube)

Tomb Raider to nie tylko gra to kult i podstawa wychowania wielu współczesnych graczy. Prawdę mówiąc nie znamy osoby, która kiedykolwiek nie słyszała o Tomb Raider. Zobaczcie sami, jak przez 20 lat marka ewaluowała i rosła w siłę. Ten materiał video to prawdziwy hołd, jaki wznoszą twórcy jednej z najlepiej rozpoznawalnych bohaterek ostatnich lat. 

Pamiętajcie, że w sklepie PlayStation Store czeka na Was pre-order nowej odsłony “Rise of the Tomb Raider” na konsolę PS4 w cenie 249 PLN w ramach, którego otrzymacie darmową wersję Tomb Raider: Definitive Edition!

Autor: | 2016-10-17T17:26:48+00:00 28 lipca 2016 12:02|Kategorie: Gry PS 4, Informacja ogólna, Video|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o