-, Video, Zapowiedzi PS4-Ponad 20 minutowy gameplay z “Assassin’s Creed Origins” od PlayStation Underground!

Ponad 20 minutowy gameplay z “Assassin’s Creed Origins” od PlayStation Underground!

Oficjalna premiera Assasin’s Creed Origins odbyła się niespełna tydzień temu. Wielu z Was zastanawia się, czy warto odwiedzić starożytny Egipt i poznać historię powstania bractwa Asasynów? Prawdopodobnie na to pytanie może odpowiedzieć nowy gameplay prosto z oficjalnego kanału PlayStation!

Fabuła Assassin’s Creed: Origins przenosi gracza do starożytnego Egiptu, kolebki powstania bractwa Asasynów. Za powstaniem bractwa stoi nikt inny jak nubijski wojownik o imieniu Bayek, który jako relikt przeszłości nie może się pogodzić z nowymi rządami. W ponad 20 minutowej rozgrywce na konsoli PlayStation 4 obok rozległego, otwartego świata z czasów wielkiego Egiptu przedstawiona została dość dobrze warstwa historyczna za czasów rządów dynastii Ptolemeuszy w latach 304–30 p.n.e. Co prawda nie poznacie całej mapy, ukazującej Gizę, Piramidy czy oazę Fajum, ale za to będziecie mogli lepiej poznać historię Bayeka, który stał się prekursorem współczesnego parkour-u!  

Źródło: PlayStation (Youtube)

Autor: | 2017-11-03T10:59:26+00:00 3 listopada 2017 10:33|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |2 komentarze

About the Author:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Ponad 20 minutowy gameplay z “Assassin’s Creed Origins” od PlayStation Underground!"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
SamurajJack
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Właśnie przed chwilą odebrałem grę i mam zamiar cały weekend ogrywać. Uwielbiam Assasina i jestem ciekaw czy pobije Black Flag!

VampireGirl
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Gram i cały czas się zachwycam. Świetny system freeruningu i rewelacyjna oprawa graficzna, nie mówiąc o fabule. Egipt to strzał w 10!