-, Gry PS 4 Pro, Promocje, Video-30 marca zagracie w Titanfall 2 na PS4 za darmo!

30 marca zagracie w Titanfall 2 na PS4 za darmo!

Dzień dobry Playowicze!

Nowa produkcja studia Respawn Entertainment kryjąca się po nazwą Titanfall 2 jednak nie zaczarowała graczy. W ramach promocji gry twórcy przygotowali darmowy weekend z grą , który de facto rozpocznie się 30 marca 2017 roku. Jesteście ciekawi co dla Was przygotowali?

Mimo dość przeciętnych wyników sprzedaży studio Respawn Entertainment nie oddaje pola walki na gruncie FPSów i w ramach nowej kampanii promocyjnej zaprasza do darmowego weekendu z grą Titafall 2 na konsoli PlayStation 4! Oczywiście darmowy czas próby będzie ograniczony czasowo! Rozpocznie się 30 marca a zakończy 3 kwietnia 2017 roku. Gracze, którzy wezmą udział w darmowych weekendzie z grą Titanfall 2 będą mogli skorzystać z trybu wieloosobowego w pełnej okazałości (wszystkie mapy) oraz poznają wycinek trybu fabularnego (misja The Beacon) i trybu treningowego. Należy nadmienić, że gracze biorący udział w weekendzie z Titanfall 2 będą mieli okazję zdobyć 2 x więcej puntów doświadczenia!

Przy okazji oficjalnego zaproszenia graczy do darmowego weekendu z Titafall 2 firma Respawn Entertainment w nowym materiale video zaprezentowała nowy dodatek w postaci mapy Colony dla trybu wieloosobowego, który zadebiutuje 30 marca 2017 roku. Tak naprawdę nowa/stara mapa pochodzi z pierwszej odsłony Titanfall, ale została mocno zmodyfikowana! Dodatkowo w ramach DLC możecie liczyć na nowy model broni, kryjący się pod nazwą R-101.    

Źródło: Titanfall 2(Youtube)

Autor: | 2017-03-28T11:04:26+00:00 24 marca 2017 09:12|Kategorie: Gry PS 4, Gry PS 4 Pro, Promocje, Video|Tagi: , , |3 komentarze

O authorze:

Blade
Testujemy dla Was nowe technologie!

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "30 marca zagracie w Titanfall 2 na PS4 za darmo!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

Grałem już w Titanfall 2. Nie jest zła. Tym, którzy nie mieli styczności polecam. Szczególnie kampanię:)

Player
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5
Ocena :
     

I to jest wiadomość dnia. Czekałem na darmowy weekend z Titanfall 2. Dobrze, że będzie też tryb fabularny, bo nie lubię multi!

Crazy_lady
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Kupiłam po pierwszych testach i nie żałuję. Dla mnie bomba!