-, Premiery PS 4, Video-4 kwietnia datą premiery Blackwood Crossing na PS4!

4 kwietnia datą premiery Blackwood Crossing na PS4!

Studio PaperSeven prezentuje fabularną przygodę o dorastaniu, miłości i umiejętności pogodzenia się ze stratą w zupełnie nowym zwiastunie z okazji premiery gry Blackwood Crossing!

Źródło: PaperSeven Studio (Youtube)

Blackwood Crossing opowiada o relacji Scarlett i Finna, osieroconego rodzeństwa. Gdy Scarlett zaczyna dorastać, dystans dzielący dwójkę bohaterów stopniowo wzrasta. Wystarczy jednak, że spotkają na swej drodze tajemniczą postać, aby pozornie zwyczajna przejażdżka pociągiem stała się opowieścią o życiu, miłości i stracie kogoś bliskiego. Gracz wciela się w rolę Scarlett, która odkrywa ulegające nieustannym zmianom otoczenie i rozwiązuje najróżniejsze, wymagające zagadki podczas podróży przez wyjątkowo nieprzewidywalny świat.

Blackwood Crossing to pierwsza duża produkcja PaperSeven, niezależnego studia w angielskim Brighton. W skład zespołu twórców wchodzą deweloperzy z Disney Black Rock Studio, a także Oliver Reid-Smith, scenarzysta gry The Room. Fabuła gry skupia się na relacji Scarlett i Finna, osieroconego rodzeństwa. Gdy Scarlett zaczyna dorastać, dystans dzielący dwójkę bohaterów stopniowo wzrasta. Wystarczy jednak, że spotkają na swej drodze tajemniczą postać, aby pozornie zwyczajna przejażdżka pociągiem stała się opowieścią o życiu, miłości i stracie kogoś bliskiego. Gracz wciela się w rolę Scarlett, która odkrywa ulegające nieustannym zmianom otoczenie i rozwiązuje najróżniejsze, wymagające zagadki podczas podróży przez wyjątkowo nieprzewidywalny świat.

„Bardzo się cieszymy, że gra Blackwood Crossing w końcu trafiła do sprzedaży. Mamy nadzieję, że gracze przywiążą się do Finna i Scarlett równie mocno, co my”, stwierdziła Alice Guy, współzałożycielka studia PaperSeven. „Chcieliśmy stworzyć wyjątkowy świat przepełniony surrealistyczną magią, tak aby zaskakiwał swych odkrywców. Chodziło nam o wywołanie wrażenia nielogicznej logiki, jakby wprost ze snu. W myśl jej zasad zupełnie fantastyczne rzeczy układają się w logiczną całość w rzeczywistości, której doświadcza gracz”. 

Zainteresowanych przygodą, jaką bez wątpienia jest gra Blackwood Crossing zapraszamy do sklepu PlayStation Store, w którym niezwykłą produkcję studia PaperSeven znajdziecie za 67 PLN! Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry, czyli tutaj!  

Autor: | 2017-04-04T16:44:12+00:00 4 kwietnia 2017 15:02|Kategorie: Gry PS 4, Premiery PS 4, Video|Tagi: , , , |3 komentarze

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "4 kwietnia datą premiery Blackwood Crossing na PS4!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tom_parkow
Użytkownik
ADEPT
Poziom 8
Ocena :
     

Wygląda całkiem fajnie, chociaż wolę poczekać na waszą recenzję. Nie jest droga, ale akurat z tym tytułem mi się nie spieszy:)

SamurajJack
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Nie przekonuje mnie. Myślę, że będzie wiało nudą!

Pablo_kosa
Użytkownik
ADEPT
Poziom 14
Ocena :
     

Fajna grafika i dosyć ciekawa fabuła. Cena też spoko, więc dlaczego nie. Pomyślę!