-, Informacje o PS 4-50 milionów sprzedanych konsol PS4!

50 milionów sprzedanych konsol PS4!

Niezwykły sukces Sony i marki PlayStation! Japoński gigant potwierdza sprzedaż 50 milionów konsol PlayStation 4 od premiery, która obyła się w listopadzie 2013 roku!

Za sukcesem Sony Entertainment i niezwykle popularną konsolą PlayStation 4 stoją nie tylko sami twórcy i dobrze opracowana strategia marketingowa, ale również producenci gier, deweloperzy a przede wszystkim użytkownicy, którzy zdecydowali się na zakup flagowego produktu japońskiego giganta. Oczywiście niezwykłej dotąd sprzedaży konsoli przyczyniło się tegoroczne święto pod nazwą “Czarny piątek“, które pozwoliło osiągnąć niebotyczną dotąd ilość sprzedanych konsol PS 4 i przekroczyć magiczną liczbę 50 000 000 sztuk!

Mimo wielu negatywnych opinii, związanych z premierą PS 4 Slim i PS 4 Pro, które wróżyły odejście wielu użytkowników i przejście do wrogiego obozu pod nazwą Xbox, Sony nie uległo presji i nadal szło obraną przez siebie drogą. Widać, że  decyzje podjęte na wyższych szczeblach po prostu się opłaciły! Oczywiście nasza redakcja chyli czoła i gratuluje Sony Entertainment sukcesu, życząc tym samym sprzedaży 60 milionów konsol do końca I kwartału 2017 roku!

Źródło zdjęcia głównego: PlayStation Polska (Twitter)

Autor: | 2016-12-13T15:11:16+00:00 8 grudnia 2016 09:27|Kategorie: Informacja ogólna, Informacje o PS 4|Tagi: , , |4 komentarze

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "50 milionów sprzedanych konsol PS4!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Crazy_lady
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7

A ja jestem jedną z nich! Też ma swoją konsolę PS4!

Komandos
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Pozostaje pogratulować. Cieszę się, że jestem częścią tego sukcesu. Playstation rules!

Wonder-Woman
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Gratuluję! Ja dzisiaj kupiłam PS4 Pro i biorę się za przenoszenie danych. Nawet nie wiecie jak się cieszę!

Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10

Tak trzymać Sony! Chyba czas na zmiany i wymianę na Pro!