-, Gry PS 4-6 dodatkowych celów w ekskluzywnym dodatku “The Sarajevo Six”!

6 dodatkowych celów w ekskluzywnym dodatku “The Sarajevo Six”!

Nowa odsłona gry “Hitman” na konsolę PlayStation 4 zadebiutowała w dniu dzisiejszym a już zbiera wiele pochwał z największych serwisów informacyjnych. Prawda jest taka, że Agent 47 powraca i to z wielkim hukiem. 

Niestety cała zawartość gry nie będzie dostępna od razu. Producent gry studio “Io-Interactive” wraz ze Square-Enix zdecydowało się na wydanie Hitman’a w częściach, które cyklicznie będą udostępniane graczom. Oczywiście pierwsza część jest już dostępna w sklepie PlayStation Store w ramach “Zestawu startowego HITMAN” w cenie 63 PLN, w którym tajny Agent 47 będzie musiał zlikwidować określone cele w Paryżu.

W przypadku kiedy zdecydujecie się na zakup “Pełnego zestawu HITMAN” w cenie 249 PLN otrzymacie ekskluzywny dodatek “The Sarajevo Six”, który umożliwi dostęp do 6 dodatkowych misji polegających na likwidacji członków paramilitarnej jednostki CICADA. Każda z sześciu misji będzie udostępniana systematycznie a jej wykonanie nie wpłynie fabułę gry HITMAN (odrębny dodatek). Pragniemy dodać, że ten ekskluzywny dodatek będzie dostępny wyłącznie posiadaczom konsoli PlayStation 4.

Specjalnie z tej okazji przygotowano zwiastun przedstawiający nowy dodatek “The Sarajevo Six” a przede wszystkim cele Agenta 47. Pozostaje życzyć powodzenia i co najważniejsze …nie dajcie wykryć…!

Źródło: SonyPlayStation (Youtube)

Autor: | 2016-10-17T17:27:26+00:00 11 marca 2016 17:31|Kategorie: Dodatki do gier PS 4, Gry PS 4|Tagi: , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o