-, Video, Zapowiedzi PS4-“7 Days To Die” na 2 tygodnie przed premierą reklamuje się nowym zwiastunem!

“7 Days To Die” na 2 tygodnie przed premierą reklamuje się nowym zwiastunem!

Na pewno przypominacie sobie nasz poprzedni artykuł, w którym podaliśmy oficjalną datę premiery “7 Days To Die“. Na 2 tygodnie przed oficjalną premierą studio Telltale Games chcąc zachęcić Was do zamówień przedpremierowych przedstawia krótki gameplay, który zdecydowanie powinniście zobaczyć. Będziecie mieli 7 dni na przetrwanie apokalipsy Zombie. Lepiej dobrze się do niej przygotujcie! Więcej informacji o grze “7 Days To Die” znajdziecie na oficjalnej stronie, którą znajdziecie tutaj!

Źródło: PlayStation (Youtube)

Autor: | 2016-10-17T17:27:05+00:00 12 czerwca 2016 17:39|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , , |1 komentarz

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "“7 Days To Die” na 2 tygodnie przed premierą reklamuje się nowym zwiastunem!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Akirazgora
Użytkownik
ADEPT
Pre-order zamówiony i pozostało jedynie przez 15 dni dogrywać tytuły, które kurzą się na półce czekając na swoją kolejkę 🙂 Jest to zdecydowanie gra, której trzeba poświęcić trochę czasu. Musimy zdecydowanie przemyśleć taktykę i sposób w jaki będziemy prowadzić rozgrywkę. Nie mam tutaj miejsca na wielkie huuuuraa i bieganie z tysiącem pestek w magazynku. Gra zdaje się trzymać w napięciu jak i pobudzać zwoje mózgowe do kombinowania. Grafika nie “powala” ale przecież to grywalność jest najważniejsza, jak udowodnił przedziwny Minecraft 😉 Proponuję także poruszyć temat nowych gier w klimacie postapo / horror zaprezentowanych na targach E3, a mianowicie grę DEATH… Czytaj więcej »