-, Zapowiedzi PS4-A jednak premiera Q.U.B.E. 2 na PS4 w I kwartale 2018 roku!

A jednak premiera Q.U.B.E. 2 na PS4 w I kwartale 2018 roku!

Dzień dobry Playowicze!

Kolejna odsłona logicznej gry Q.U.B.E. 2, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby prawdopodobnie trafi na konsolę PlayStation 4 pod koniec marca 2018 roku! 

Źródło: Toxic Games (Youtube)

Walijskie studio Toxic Games dość długo ukrywało informację, związaną z pracami nad kontynuacją niezwykle popularnej gry logicznej Q.U.B.E. aż do momentu pojawienia się na oficjalnym kanale YouTube zwiastuna Q.U.B.E. 2. Tym razem twórcy postawili na jeszcze bardziej skomplikowane łamigłówki, których rozwiązanie doprowadzi Was do wydostania się z pełnego sekretów kompleksu zbudowanego z sześcianów. Q.U.B.E. 2 stawia przed graczami wiele wyzwań w dość dobrze skrojonej fabule, w której brytyjska archeolog Amelii Cross wraz z przyjaciółką Emmą starają się wydostać z nowoczesnego kompleksu, będącego jednocześnie miejscem wielu zagadek i pustych korytarzy. 

Prawdę mówiąc na etapie rozwoju fabuły obie bohaterki rozwiązują łamigłówki w oparciu o osobiste przeżycia. Fabuła gry Q.U.B.E. 2 została zawarta w 11 epizodach, które w trakcie eksploracji kompleksu ukrywają aż 80 różnych sekretów. W opowieści, badającej ludzkie reakcje na izolację, najważniejszymi elementami, jakimi powinien się kierować gracz jest intuicja, zaufanie i trzeźwa ocena sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy. Ważnym elementem jest zrozumienie zasad fizyki poprzez odpowiednią manipulację przedmiotami i elementami otoczenia.

Oprawa graficzna w Q.U.B.E. 2 oparta jest o bardzo wydajny silnik Unreal Engine 4, który umożliwił stworzenie wielu zaskakujących dla oka elementów. Dodatkowo twórcy ze studia Toxic Games zadbali o odpowiednią oprawę muzyczną, której twórcą jest znany kompozytor Davida Housden, laureat nagrody BAFTA! 

Na obecną chwilę producent nie zdradził ceny gry na konsolę PlayStation 4, chociaż nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że będzie oscylowała wokół kwoty €19,99 (w przeliczeniu ok 84 PLN) – informacja niepotwierdzona! Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Autor: | 2018-01-16T15:04:20+00:00 16 stycznia 2018 09:19|Kategorie: Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Blade
Testujemy dla Was nowe technologie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o