-, Video, Zapowiedzi PS4-A King’s Tale: Final Fantasy XV za darmo w PS Store!

A King’s Tale: Final Fantasy XV za darmo w PS Store!

Pamiętacie dodatek A King’s Tale: Final Fantasy XV, który można było otrzymać za darmo w ramach zamówień przedpremierowych Final Fantasy V w sklepie GameStop? Już 1 marca 2017 roku retro gra będzie dostępna dla wszystkich!

Fabuła dodatku A KING’S TALE: FINAL FANTASY została przeniesiona do fikcyjnej krainy 30 lat przed wydarzeniami przedstawionymi w Final Fantasy V. Gra w stylu retro jest niczym innym jak opowieścią księcia Regis’a, który wspólnie z grupą przyjaciół stanął do walki z potworami i magicznymi stworzeniami w trakcie obrony stolicy. A KING’S TALE: FINAL FANTASY oferuje dynamiczny system walki, skupiający się wokół intensywnych ataków i magicznych zaklęć zmierzających do odparcia ataku. Już 1 marca 2017 dodatek trafi do sklepu PlayStation Store i będzie dostępny dla wszystkich i to za darmo.

Źródło: Square Enix NA (Youtube)

Jeżeli lubicie takie klimaty to na pewno powinniście zarezerwować sobie trochę czasu na rozgrywkę A KING’S TALE: FINAL FANTASY!

Autor: | 2017-02-20T16:22:11+00:00 20 lutego 2017 10:20|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |2 komentarze

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "A King’s Tale: Final Fantasy XV za darmo w PS Store!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10

Serio! Świetny ruch. Chętnie zagram, co lubię retro:)

Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10

Fajny dodatek do FF XV. Chętnie zagram:) Mogliby dać to na PS Vita.