-, Premiery PS 4, Video, Zapowiedzi PS4-“ADR1FT” na konsolę PS4 z oficjalną data premiery!

“ADR1FT” na konsolę PS4 z oficjalną data premiery!

Dzień dobry Playowicze!

ADR1FT” to przygodowa gra akcji, w której gracze wcielają się w postać astronauty próbującego przeżyć katastrofę stacji kosmicznej. Za produkcję odpowiedzialne jest studio  Three One Zero, które wspólnie z wydawcą 505 Games potwierdziło premierę gry na konsolę PlayStation 4 już w najbliższy piątek, czyli 15 lipca 2016 roku.  

Kampania rozpoczyna się w momencie wolnego dryfowania na orbicie wokół szczątków stacji. Fabuła gry “ADR1FT” skupia się głównie na eksploracji otoczenia i odnajdowaniu dzienników audio, w których zapisano przebieg katastrofy. Fakt, że akcja osadzona jest w przestrzeni kosmicznej, w której nie ma grawitacji umożliwia poruszanie się astronauty we wszystkich kierunkach. Jedyną granicą która ogranicza poruszanie się w przestrzeni kosmicznej jest poziom tlenu, który należy regularnie uzupełniać, aby dotrzeć do określonego celu.  

Niestety na obecną chwilę gra będzie dostępna w wersji cyfrowej wyłącznie na konsolę PlayStation 4 mimo, że tytuł “ADR1FT” adresowany jest głównie na PlayStation VR. Oczywiście gracze, którzy w dniu premiery staną się szczęśliwymi posiadaczami “ADR1FT” na konsolę PS4 otrzymają wersję na PlayStation VR za darmo. Sugerowana cena to $19,99 (w przeliczeniu ok 80 PLN).  

Autor: | 2016-10-17T17:26:54+00:00 11 lipca 2016 09:59|Kategorie: Gry PS 4, Premiery PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o