-, Oprogramowanie PS 4-Aktualizacja 3.50 do PS4 jutro trafi na Wasze konsole

Aktualizacja 3.50 do PS4 jutro trafi na Wasze konsole

Dzień dobry Playowicze. Dzisiejszy dzień pełny wiadomości zaczynamy od niezwykle ważnej informacji związanej z aktualizacją oprogramowania konsoli PlayStation 4. Już jutro będziecie mieli okazję zainstalować nowe oprogramowanie 3.50. W naszym poprzednim artykule naświetliliśmy zmiany, jakie miały się pojawić w nowym oprogramowaniu Mushashi!

W sumie od początku marca użytkownicy, którzy wzięli udział w testach nowego oprogramowania 3.50 mieli okazję wypróbować pokaźną listę zmian jaką przygotował japoński gigant. Poniżej przedstawiamy potwierdzoną listę zmian, które w dużym stopniu usprawnią możliwości flagowego produktu Sony:

Powiadomienie o obecności znajomych w trybie online – dzięki tej aktualizacji będziecie na bieżąco informowani o statusie online swoich znajomych. Każde logowanie jednego z przyjaciół zostanie wyświetlone w pasku informacyjnej Waszej konsoli PS4.

Uruchomienie statusu offline w sieci PSN (tzw. tryb niewidoczny) – w sytuacji, w której użytkownicy chcą rozegrać grę w samotności mogą skorzystać z funkcji, która w szybki sposób zmieni status na offline mimo obecności w sieci PSN.

Możliwość planowania wydarzeń – nowa funkcjonalność umożliwi łatwiejszą organizację sesji gry/rozrywki ze swoimi przyjaciółmi. W momencie rozpoczęcia wydarzenia użytkownicy, którzy zgłosili się wcześniej zostaną automatycznie zaproszeni do rozpoczęcia gry.

Dodanie funkcji “Remote Play” z komputerami PC oraz Mac – nareszcie będziecie mogli podłączyć swoją konsolę PS4 do komputera PC (Windows 8.1, Windows 10) lub Mac (OS X 10.10, OS X 10.11). 

Możliwość streamowania zawartości w serwisie “Dailymotion” – prosta a zarazem intuicyjna modyfikacja umożliwiająca bezpośrednie streamowanie video z konsoli PlayStation 4 do serwisu “Dailymotion“. Dodatkowo aktualizacja będzie wspierać archiwizację transmisje na żywo!

Grajmy razem – dzięki tej funkcji wszyscy członkowie “grupy przyjaciół” będą mogli w prosty sposób dołączyć do gry znajomego i  rozpocząć razem nową grę.

Zarządzanie zawartością PlayStation Plus (PlayStation Plus Hub) – nowa modyfikacja umożliwia łatwe sprawdzanie i zarządzanie zapisanych zawartości gier w chmurze.

Odrębne konto dla młodych graczy – nowe oprogramowanie umożliwi stworzenie odrębnego konta PSN dla graczy, którzy nie ukończyli 18 roku życia (od 13-17 lat) z możliwością wprowadzenia ograniczeń.

– Aktualizacja aplikacji PlayStation – usprawnienie komunikacji za pomocą smartphona

Modyfikacja zakładki “Społeczność” – dzięki tej modyfikacje gracze będą mieli możliwość dzielenia się ze znajomymi zdjęciami i materiałem video z rozgrywek wrzucanymi na portale społecznościowe takie jak: Facebook czy Twitter.  

Źródło video: PlayStation Polska EXTRA/sonyplaystation (Youtube)

Autor: | 2016-10-17T17:27:21+00:00 5 kwietnia 2016 11:58|Kategorie: Informacje o PS 4, Oprogramowanie PS 4|Tagi: , |4 komentarze

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Aktualizacja 3.50 do PS4 jutro trafi na Wasze konsole"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
OlczySlava
Użytkownik
ADEPT

Szczerze wg. mnie jedną z najlepszych opcji które zostały dodane to remote play na komputerze gdyż wiele osób(tak jak ja) mogło mieć często zajęty telewizor jeśli był jeden w domu, a i jeszcze możliwość bycia niewidocznym też jest dobra bo zawsze mnie wkurzało, gdy grałam w grę i milion osób zapraszało mnie do rozgrywki.

SylwesterDJ
Gość
ADEPT

Hmmm aktualizacja mi się podoba . Szkoda że osoby z win 7 nie będą mieli Remote Play :/

Kubisztal00
Użytkownik
ADEPT

Z jednej Strony super pomysł z Remote Play na PC i Mac, ale niestety nie dla Windows 7 😉

Ps4u
Użytkownik
ADEPT

Szczerze dopiero teraz przeczytałem cały update chociaż pobrałem go już dawno. I tak jak wyżej jedyny + to to, że można grać offline, ponieważ nie raz miałem sytuację jak jeden francuz spamowal mi zaproszeniami do black opsa 3.