-, Informacja ogólna-Aplikacja Media Player z aktualizacją do 4K!

Aplikacja Media Player z aktualizacją do 4K!

Korzystacie z aplikacji Media Player? Jesteście szczęśliwymi posiadaczami PlayStation 4 Pro i PlayStation VR? Jeżeli na oba pytania odpowiedzieliście twierdząco to już jutro będziecie mogli oglądać filmy w rozdzielczości 4K! 

Sony na swoim oficjalnym blogu poinformowało o jutrzejszej aktualizacji aplikacji Media Player, która wprowadzi możliwość oglądania materiału video w formacie 4K na PS4 Pro. Po aktualizacji będziecie mogli odtwarzać filmy 4K w formacie mp4 zapisane na przenośnej pamięci USB 3.0 lub zgromadzone na serwerze domowym! Wasz serwer domowy automatycznie pojawia się jako opcja multimediów w odtwarzaczu, dzięki czemu wyszukiwanie mediów będzie prostsze i łatwiejsze. Oczywiście do oglądania materiału video w formacie 4K na konsoli PlayStation 4 Pro niezbędny jest telewizor kompatybilny z 4K.

Szczęśliwi posiadacze PlayStation VR będą mogli odtwarzać materiał 4K przy pomocy Media Player w formacie 4K VR. Co prawda rozdzielczość wyświetlania PS VR to 1920 x RGB x 1080, dlatego filmy o rozdzielczości 4K VR będą wyświetlane w wyższej jakości obrazu niż filmy HD VR. 360 stopni w rozdzielczości 4K to będzie przeżycie! 

Pamiętajcie, że format 4K dla treści video z wykorzystaniem PS 4 Pro czy PS VR jest od jakiegoś czasu dostępny w transmisji strumieniowej, dzięki serwisom, takim jak: Netflix czy YouTube! Więcej informacji znajdziecie w tym artykule

Źródło: PlayStation.Blog

Autor: | 2017-03-27T17:55:24+00:00 27 marca 2017 12:48|Kategorie: Aplikacje PS 4, Informacja ogólna|Tagi: , , , |4 komentarze

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Aplikacja Media Player z aktualizacją do 4K!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Crazy_lady
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Fajnie. Czekam na aktualizację. Przetestuję też na PS VR:)

Iceman
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Już jest aktualizacja. Właśnie zaciągam. Jestem bardzo ciekawy filmów w 4K na PS VR!

Pablo_kosa
Użytkownik
ADEPT
Poziom 14
Ocena :
     

Super! Zaktualizowane. Czas na testy!!! Dzięki Playstation4you za info! Jesteście the best:)

Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

4K na PS VR wygląda mega. Tego nie da się opisać słowami!