-, Video, Zapowiedzi PS4-Armored Warfare z premierą na PS4 na początku 2018 roku!

Armored Warfare z premierą na PS4 na początku 2018 roku!

Armored Warfare to darmowa gra wojskowa MMO, umożliwiająca starcia nowoczesnych czołgów i wozów bojowych w misjach kooperacyjne, hybrydowych i bitwach PvP na terenach pustynnych i dużych aglomeracjach. Konkurencja słynnej już gry World of Tanks pojawi się na początku 2018 roku. 

Armored Warfare to zręcznościowa gra z gatunku MMO, która przenosi gracza na nowoczesne pole bitwy! Akcja gry została osadzona w współczesnych czasach, w których do dyspozycji oddano nowoczesne czołgi, wozy opancerzone i latające fortece, umożliwiające dynamiczną i porywającą rozgrywkę w trybie PvP i PvE (starcia wieloosobowe) na większych niż dotychczas mapach. Istotą rozgrywki obok starć i wymiany ognia jest stawianie oporu wrogim AI, odzyskiwanie własnych AI oraz przejmowanie wrogiego terenu. 

Źródło: Armored Warfare (Youtube)

Oczywiście nie zabraknie kampanii kooperacyjnych, misji dla pojedynczych wojowników oraz możliwości współpracy w wrogich przejęciach. Za stworzenie Armored Warfare odpowiedzialne jest studio Obsidian Entertainment, które duży nacisk położyło na sieciowe bitwy z zachowaniem maksymalnego realizmu. System sterowania pojazdami bojowymi jest intuicyjny i nieskomplikowany, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. Armored Warfare zostanie udostępniony w trybie free-to-play z mikropłatnościami, umożliwiającymi modyfikację i rozbudowę arsenału czołgu. 

Oprawa graficzna została oparta na wydajnym silniku CryEngine, który wyniósł produkcję Obsidian Entertainment na wyższy poziom. Duża szczegółowość detali, niewiarygodnie żywe otoczenie, realne eksplozje i wybuchy oraz możliwość zniszczenia praktycznie każdego elementu na mapie powoduje, że Armored Warfare stanie się godnym konkurentem World of Tanks już dniu premiery na PlayStation 4.

Autor: | 2017-08-18T17:14:00+00:00 18 sierpnia 2017 11:03|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |3 komentarze

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Armored Warfare z premierą na PS4 na początku 2018 roku!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

Lubię World of Tanks i myślę, że Armored Warfare też mi się spodoba. Mogliby dać jakiś wcześniejszy dostęp.

Pakero
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Lubię takie klimaty. Dobrze, że będzie coś nowego z gier czołgowych!

Tom_parkow
Użytkownik
ADEPT
Poziom 8
Ocena :
     

Zapowiada się całkiem, całkiem. Szkoda, że to dopiero w 2018 r. Na razie będę dalej katował WOT:)