-, Premiery PS 4, Premiery PS 4 Pro, Video-Aven Colony premierowo w PlayStation Store!

Aven Colony premierowo w PlayStation Store!

Dzień dobry Playowicze!

Długo wyczekiwana strategiczna gra Aven Colony doczekała się premiery na konsolę PlayStation 4, którą z powodów technicznych kilkukrotnie przekładano! 

Aven Colony stworzone przez debiutanckie studio Mothership Entertainment należy do gatunku strategicznej gry city builder, w której najważniejszym celem jest zarządzanie pozaziemską kolonią na planecie Aven Prime. Oczywiście istotnym elementem do przetrwania i rozwoju kolonii są warunki atmosferyczne panujące na planecie Aven Prime. 

Źródło: Team17 (Youtube)

Zatem gracze muszą zmierzyć się z burzami piaskowymi, temperaturą dochodzącą do -100oC oraz potężnymi robalami i różnego rodzaju zarodnikami chorób, które mogą wyludnić zarządzaną kolonią. Do głównych zadań gracza należy: zasiedlanie kolejnych terenów, rozbudowa części mieszkalnej i zaopatrzenia, rozwój zaplecza technologicznego (produkcja tlenu, żywności itp.), walka z różnymi formami życia, powoływanie ekspedycji zdolnej eksplorować nieznane dotąd ruiny planety oraz dbanie o samopoczucie i morale mieszkańców kolonii. 

Oprawa graficzna trzyma bardzo wysoki poziom, a trójwymiarowe futurystyczne środowisko, bogata kolorystyka i duża dbałość o detale pozwala wierzyć, że czas poświęcony na produkcję gry przez studio Mothership Entertainment nie należy do straconych. Zainteresowanych grą Aven Colony zapraszamy do sklepu PlayStation Store (czyli tutaj), gdzie za 145 PLN będziecie mieli okazję spędzić kilkanaście godzin, na przygotowaniu nowego domu dla ludzkości! 

Autor: | 2017-07-25T15:32:25+00:00 25 lipca 2017 09:29|Kategorie: Gry PS 4, Premiery PS 4, Premiery PS 4 Pro, Video|Tagi: , , |2 komentarze

O authorze:

Herkules
Masz pytanie związane z PlayStation, zapytaj!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Aven Colony premierowo w PlayStation Store!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tom_parkow
Użytkownik
ADEPT
Poziom 8
Ocena :
     

Kupiłem i próbuję swoich sił! W tej grze jest potencjał.

SamurajJack
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7

A dla mnie to kicha i tyle. Życzę powodzenia tom_parkow i wyrzuconej kasy!