-, Informacja ogólna-Battlefield 1 to największy sukces szwedzkiego studia DICE!

Battlefield 1 to największy sukces szwedzkiego studia DICE!

Po kompletnej klapie Star Wars Battlefront po raz pierwszy od dłuższego czasu szwedzkie studio DICE nabrało wiatru w żagle i pochwaliło się swoją statystyką z pierwszego tygodnia od pamiętnej premiery Battlefield 1! 

Battlefield 1 to zdecydowanie jedna z najlepszych odsłon w historii serii. Zarówno Star Wars Battlefront, jak i Battlefield 1 wyszły spod skrzydeł szwedzkiego studia DICE, to mimo wszystko historia pierwszej wojny światowej bardziej przypadła do gustu graczom z całego świata. W pierwszym tygodniu od premiery, która odbyła się 21 października 2016 roku liczba “wygranych godzin” sięgnęła 59 mln, włączając w to wcześniejszy dostęp graczy posiadających edycje kolekcjonerskie! Inne liczby związane z eliminacją przeciwnika za pomocą noża, czołgu czy samolotu zdecydowanie potwierdzają sukces DICE i samego wydawcy Electronic Arts

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji wypróbować nowej odsłony Battlefield 1 to może poniższe statystki w jakimś stopniu nakłonią Was do zakupu najlepszej dotąd produkcji studia DICE.

Pamiętajcie, że na polu walki osławionych FPS-ów znajdują się jeszcze Call of Duty: Infinite Warfare oraz Titanfall 2, które miały swoją premierę w ostatnich dwóch tygodniach. Tak więc jest w czym wybierać, przynajmniej jeśli mówimy o typowych strzelankach!

Autor: | 2016-11-08T18:24:39+00:00 8 listopada 2016 15:19|Kategorie: Gry PS 4, Informacja ogólna|Tagi: , , , |4 komentarze

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Battlefield 1 to największy sukces szwedzkiego studia DICE!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pablo_kosa
Użytkownik
ADEPT
Poziom 14

To ja jestem w tym prawie 60 milionach. Też rozwaliłem paru typków w sieci:)

Tom_parkow
Użytkownik
ADEPT
Poziom 8

5h na kampanię. Kpina i wyrzucona kasa. Nie lubię multi…

Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10

Liczyłem na dobrą zabawę w singlu a dostałem nudne kampanie. Star Wars Battlefront to był syf i od tego samego producenta. Polak jednak się nie uczy i 250 psu w d….

Jasmina_o
Użytkownik
ADEPT
Poziom 6

Nie lubię strzelanek a tym bardziej Battlefield.