-, Video, Zapowiedzi PS4-Będziemy walczyć patrząc śmierci w oczy! Battlefield 1 – zwiastun kampanii dla jednego gracza!

Będziemy walczyć patrząc śmierci w oczy! Battlefield 1 – zwiastun kampanii dla jednego gracza!

Jeśli historia nas zapamięta, choć jednego na tysiąc, to nasze czyny nie przepadną w otchłani niepamięci!

Jak wcześniej zakładano studio EA udostępniło nowy materiał video przedstawiający kampanię dla jednego gracza. Obok rozbudowanego trybu multiplayer to właśnie kampania single player będzie najmocniejszym fundamentem nowej odsłony Battlefield 1. Gracze otrzymają pełna dowolność w decydowaniu o sposobie realizacji misji! Kampania dla jednego gracza będzie oparta na kilku bohaterach, których udział w I wojnie światowej będzie miał znaczący wpływ na rozwój fabuły. Z jednej strony wcielicie się w postać brytyjskiego operatora potężnego czołgu Mark V, który  stanie w obliczu wielkiej bitwy a z drugiej w postać arabskiej rebeliantki, walczącą z nieznaną dotąd machiną wojenną niszczącą cele z kilku kilometrów. 

Prawda jest taka, że deweloperzy zadbali o każdy szczegół kampanii oddając w Wasze ręce zróżnicowane systemy walki, budując tym samym Waszą odwagę i chęć zwycięstwa. Nowa odsłona Battlefield 1 nie nosi już znamion pustej strzelanki, a tak naprawdę uczy historii i próbuje przybliżyć Wam losy wielu ludzi, którzy musieli stanąć do walki z nierównym przeciwnikiem w imię zasad i chwały. Przypominamy, że premiera gry na konsolę PlayStation 4 zaplanowana jest na 21 października 2016 roku. 

Autor: | 2016-10-17T17:26:29+00:00 27 września 2016 18:49|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o