--Bezprzewodowy kontroler Hori Onyx do PS4 trafił do sprzedaży!

Bezprzewodowy kontroler Hori Onyx do PS4 trafił do sprzedaży!

Po dobrze przyjętych kontrolerach Nacon Revolution i Razer Raiju przyszedł czas na odpowiedź japońskiej firmy Hori, która wydała na świat dedykowany do PlayStation 4 bezprzewodowy kontroler Onyx!

Łudząco podobny do kontrolera Xboxa jaki Nacon Revolution nowy kontroler firmy Hori ma jedną wielką zaletę, czyli jest kontrolerem bezprzewodowym korzystający z z częstotliwości 2,4 GHz (do 10 m)  z wydajną baterią, działającą do 6 godzin (przynajmniej tak przestawia to producent Onyx-a). Jak przystało na kontroler dedykowany do PlayStation 4 nowy Onyx posiada klawisze funkcyjne – krzyżyk, kółko, trójkąt i kwadrat, które według producenta działają bardzo precyzyjnie oraz cienkie, ale solidnie wyglądające analogi, rozmieszczone podobnie do Nacona. Oczywiście nowy kontroler Hori Onyx otrzymał, przycisk PS, panel dotykowy, triggery (L1/L2/R1/R2) oraz przycisk Option (opcje) i Share (Udostępnij) a także z tyłu obudowy schowany przycisk Reset, gdy w jakimś momencie nastąpiło zawieszenie kontrolera i trzeba będzie jeszcze raz sparować go z PS4. Dużą zaletą kontrolera Hori jest jego waga, która wynosi zaledwie 250 g oraz krótki czas ładowania (do 2 godzin). 

Premiera kontrolera Hori Onyx na rynku polskim odbyła się kilka dni temu i można go już kupić w cenie 249 PLN w sklepie Przystań Gracza (czyli tutaj), który jako główny dystrybutor produktów firmy Hori przygotował instrukcję obsługi w języku polskim (znajdziecie ją tutaj).    

Autor: | 2018-01-19T16:15:39+00:00 19 stycznia 2018 13:38|Kategorie: Akcesoria PS 4|Tagi: , , , |3 komentarze

O authorze:

Iron Man
Dzielimy się wiedzą o PlayStation!

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Bezprzewodowy kontroler Hori Onyx do PS4 trafił do sprzedaży!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

Całkiem fajny i cena nawet przyzwoita. Nie jest to Nacon, ale on jest 2 razy droższy. Pomyślę.

Deadpool
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Kurcze fajny nawet i za 250 złotych. Dlaczego nie spróbować Onyxa?

Pakero
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Tylko 249 złotych za ten kontroler. A myślałem, że znowu walną cenę z 600 złotych jak inne tego typu kontrolery.