-, Video, Zapowiedzi PS4-Bijatyka “Injustice 2” z uniwersum superbohaterów DC trafi na konsolę PS4

Bijatyka “Injustice 2” z uniwersum superbohaterów DC trafi na konsolę PS4

Druga odsłona bijatyki, której prym wiodą superbohaterowie DC Comics trafi na konsolę PlayStation 4 w połowie 2017 roku. Fabuła w grze “Injustice 2” będzie kontynuacją z pierwszej odsłony Injustice: Gods Among Us, w której członkowie Ligi Sprawiedliwych stanęli w obronie Ziemi przed najeźdźcą z zewnątrz. W trakcie działań ich wspólne wartości i przekonania zostały wystawione na próbę. 

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Teraz przyjdzie zmierzyć się z bardziej wymagającym przeciwnikiem, który w dosyć łatwy i prozaiczny sposób próbuje ich skłócić (analogicznie do nowej odsłony Kapitana Ameryki – Wojna bohaterów). Oczywiście wśród superbohaterów nowej odsłony Injustice nie zabraknie: Supermana, Batmana, Aquaman czy choćby Flash’a! Nasuwa się pytanie – czy uda się im zachować ostatnie resztki przyjaźni i zaufania? Na odpowiedź przyjdzie Wam poczekać co najmniej rok a teraz zapraszamy na specjalny zwiastun “Injustice 2”!

Autor: | 2016-10-17T17:27:07+00:00 8 czerwca 2016 11:57|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o