-, Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR, Zapowiedzi PS4-To była Twoja ostatnia pizza – Emily o to zadba…

To była Twoja ostatnia pizza – Emily o to zadba…

Zamówienie pizzy to czynność prosta jak konstrukcja cepa! Najgorszy jest chyba czas, w którym trzeba na nią czekać, a Wasz brzuch tego nie rozumie. Słyszycie dzwonek do drzwi, otwieracie i widzicie dostawcę pizzy. W sumie czynność powtarzalna, ale nie w przypadku tego dostawcy! Jesteście ciekawi dlaczego? Koniecznie zobaczcie zwiastun gry “Emily Wants to Play“!

Źródło: PlayStation (Youtube)

Jest godzina 23:00 – to jest Wasze ostatnia dostawa. Tak bardzo chcecie być już w domu i odpocząć. Dojeżdżacie do domu, widzicie zapalone światła. Jak to się mówi “piece of cake”! Wysiadacie z samochodu i podchodzicie do drzwi.  Dzwonicie i nic. Po kilku sekundach ponownie dzwonicie, nadal nic! Po chwili otwierają się drzwi. Dziwne, nikt przed Wami nie stoi. Pada okropny deszcz, a nie chcecie zmoknąć, wiec wchodzicie do domu. Nagle drzwi same się zamykają. To jest właśnie początek Waszego koszmaru. To jest początek przerażającej gry “Emily Wants to Play“, która trafi na konsolę PlayStation 4 już 9 sierpnia 2016 roku. Co Wam pozostaje? Jak najszybciej uciec z tego okropnego domu, a co najważniejsze przeżyć! 

Autor: | 2016-10-17T17:26:55+00:00 7 lipca 2016 17:07|Kategorie: Gry PS 4, Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , , |1 komentarz

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "To była Twoja ostatnia pizza – Emily o to zadba…"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wiktoria12
Użytkownik
ADEPT

brzmi ciekawie. Będzie tylko wersja cyfrowa?