-, Informacja o PS 4 Pro, Informacja ogólna, Informacje o PS 4, Informacje o PS Vita/PS TV, Informacje o PS VR, Video-Cała tajemnica o PlayStation Experience 2016 w obszernym materiale video!

Cała tajemnica o PlayStation Experience 2016 w obszernym materiale video!

Dzień dobry Playowicze!

PlayStation Experience 2016 to zdecydowanie największe wydarzenie w świecie PlayStation, które w ciągu 2 dni odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób!  Szczerze mówiąc żadne inne święto graczy nie może się równać z wydarzeniem, w trakcie którego gracze mogli uczestniczyć w  kilkunastu prezentacjach, panelach dyskusyjnych i skorzystać z niezliczonej liczby stanowisk z demami gier! 

Pierwszy dzień PlayStation Experience 2016 obfitował w niezwykłe wydarzenia. Na ponad 10 różnych prezentacjach i panelach dyskusyjnych mieliśmy okazję zapoznać się z takimi tytułami jak: UNCHARTED: The Lost LegacyLara Croft GOThe Last of Us Part IIAce Combat 7Knack 2Gravity Rush 2Ni no Kuni IIYakuza Kiwami and Yakuza 6PyreAbsolver czy choćby Marvel vs. Capcom: Infinite. Oczywiście największym (przynajmniej dla nas) wydarzeniem była prezentacja sequela The Last of Us Part II oraz drugiej odsłony Knack 2! Takich wydarzeń się po prostu nie zapomina. Jesteście ciekawi jak to wyglądało? Jeżeli tak to zdecydowanie powinniście obejrzeć dosyć obszerny materiał video z pierwszego dnia PlayStation Experience 2016!

PlayStation Experience 2016 – dzień 1

Źródło: PlayStation (Youtube)

PlayStation Experience 2016 – dzień 1 ASL

Źródło: PlayStation (Youtube)

Drugi dzień to już domena takich potęg jak Capcom z Resident Evil 7 biohazard i Ultimate Marvel vs. Capcom 3 czy Ubisoft. Oczywiście nie zabrakło informacji o długo wyczekiwanej grze Death StrandingHorizon: Zero DawnGran Turismo Sport a także trylogii Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy! W sumie zaprezentowano kilkanaście nowych tytułów, z których część pojawi się w 2017 roku! Materiał video z drugiego dnia PlayStation Experience 2016 znajdziecie poniżej!

PlayStation Experience 2016 – dzień 2

Źródło: PlayStation (Youtube)

PlayStation Experience 2016 – dzień 2 ASL

Źródło: PlayStation (Youtube)

About the Author:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Cała tajemnica o PlayStation Experience 2016 w obszernym materiale video!"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
He-Man
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Obejrzałem wszystko i jestem jednego zdania- zakup Playstation 4 Pro obowiązkowy! No cóż teraz muszę sprzedać swoją konsolkę!

Rozal_t
Użytkownik
ADEPT
Poziom 3

To jesteśmy we dwóch. Proponowałem stworzenie serwisu aukcyjnego dla admina strony! Co o tym sądzisz?

Prince-Lubo
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7

Fajne te targi. Szkoda, że są tak daleko . Zazdroszczę Wam, że mogliście tam być!

Rozal_t
Użytkownik
ADEPT
Poziom 3

Mega impreza! Szkoda, że w Polsce takich nie ma!

Small.pitter
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Może kiedyś WGW będzie podobne do PSX 2016!

Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10

Może w przyszłym roku dołączę do Waszej ekipy:)