-, Video, Zapowiedzi PS4-Call of Duty: Modern Warfare Remastered dostanie 4 nowe mapy!

Call of Duty: Modern Warfare Remastered dostanie 4 nowe mapy!

Jeżeli myśleliście, że Call of Duty: Modern Warfare Remastered zostało zapomniane i twórcy nie pracują nad nowymi mapami to jesteście w błędzie!!! Za niespełna miesiąc gracze otrzymają nowy pakiet z 4 nowymi mapami i to na wyłączność na PS4 przez cały miesiąc!

Studio Raven odpowiedzialne za reedycję gry Call of Duty: Modern Warfare  poinformowało na swoim oficjalnym kanale na Twitterze, że 21 kwietnia 2017 roku pojawi się nowa paczka Variety Map Pack! W skład paczki wejdą 4 nowe mapy dla trybu multiplayer, czyli: Chinatown: (mroczna dzielnica pełna zakamarków i miejsc do ostrzału z dystansu), Broadcast: (stacja TV, wiele korytarzy, ogromna przestrzeń), Killhouse (bliskie skupisko budynków w formie terenu do treningu, walka w bliskim zwarciu), Creek (zniszczona wojną wioska, wiele zalesionych terenów, idealne miejsce dla snajperów). Cena pakietu nie została jeszcze podana!

Źródło: PlayStation (Youtube)

Autor: | 2017-03-09T18:15:00+00:00 9 marca 2017 16:36|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |1 komentarz

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Call of Duty: Modern Warfare Remastered dostanie 4 nowe mapy!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Prince-Lubo
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Cool! Mam i gram i uwielbiam! A tak, dla mnie to najlepsza odsłona Call of Duty! Ciekawa jaka będzie cena?