-, Zapowiedzi PS VR-Chińskie studio “Oasis Games” potwierdziło wydanie aż 5 gier na PS VR!

Chińskie studio “Oasis Games” potwierdziło wydanie aż 5 gier na PS VR!

Dzień dobry Playowicze!

Chińskie studio Oasis Games (partner wydawnictwa Sony Computer Entertainment) na oficjalnej konferencji zaprezentowało 5 nowych gier, które zmierzają na PlayStation VR. Pierwsze z nich pojawią się w dniu premiery PS VR. Jak tłumaczy przedstawiciel studia każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od gier logicznych z elementami grozy, kończąc na grach zręcznościowych. Mamy nadzieję, że dostaniemy produkty godne PS VR, a nie przysłowiowe wypełniacze. Wszystkie gry będziecie mogli zweryfikować już 13 października 2016 roku! Poniżej przedstawiamy produkcje studia Oasis Games!

Ace Banana

Zręcznościowa gra, w której gracze wcielają się w rolę łucznika. Przy pomocy łuku należy chronić zapas bananów i odpierać  fale grasujących wokół małp. Ace Banana oferuje intuicyjne łucznictwo przy użyciu 2 kontrolera ruchu PS Move (jeden obsługuje łuk, a drugi strzelanie). Dostępne tryby – single player i multi dla maksymalnie 8 graczy!

Weeping Doll

Gra utrzymana w klimacie przygodowego horroru, w którym ożywają lalki animowane przez gniewne myśli pokrzywdzonych dzieci. Gracz stanie przed szeregiem trudnych zagadek! Ich rozwikłanie wymagać będzie kontaktu z małą dziewczynką, chcącą zemścić się na rodzicach przy pomocy lalki. 

Pixel Gear

To typowy shooter 3D, w  którym zadaniem graczy będzie odpieranie fali atakujących pikselowych duchów i potworów. Każdy poziom oferuje wieloetapową rozgrywkę, modernizację broni i wykorzystanie technik obronnych w tym spowolnienie czy zatrzymanie czasu.

Dying: Reborn

Logiczna gra z elementami horroru, w której przy pomocy PS VR gracze będą musieli rozwiązywać trudne zagadki logiczne. Każdy etap kryje w sobie element grozy, który potęguje napięcie i strach w trakcie rozwiązywania zagadek!

Mixip

To typowa zręcznościowa strzelanka przeniesiona w realia kosmosu, w której gracze będą jednocześnie kontrolować dwa międzygalaktyczne statki, za pomocą kontrolerów Move! W arsenale broni znajdziecie różnego rodzaju karabiny laserowe, rakiety krótkiego zasięgu oraz masę nowinek militarnych. Cel jest jeden – zniszczyć wszystko co spotkacie na swojej drodze!
Autor: | 2016-10-17T17:26:37+00:00 31 sierpnia 2016 09:15|Kategorie: Gry PS VR, Zapowiedzi PS VR|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o