-, Video, Zapowiedzi PS4-Crystal Dynamics przedstawia nowe tryby rozgrywki Rise of the Tomb Raider!

Crystal Dynamics przedstawia nowe tryby rozgrywki Rise of the Tomb Raider!

Rise of the Tomb Raider to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Na targach Gamescom 2016 wzięliśmy udział w niesamowitej prezentacji (jak to mówią dla wybranych redakcji), na której zaprezentowano dosyć obszerny gameplay z głównej kampanii (wątek “Thin Ice”) wraz z elementami dodatku “Blood Ties”, w której Lara musi stawić czoła swojemu wujkowi oraz rozszerzenia ““Lara’s Nightmare”, czyli trybu walki z hordami nieumarłych. Jeżeli nie mieliście okazji obejrzeć tego świetnego materiału video to już dzisiaj możecie go zobaczyć na naszej stronie dzięki uprzejmości studia Crystal Dynamics!

Źródło: TOMB RAIDER (Youtube)

W Rise of the Tomb Raider, Lara wyruszy na wyprawę w poszukiwaniu tajemnicy nieśmiertelności, gdzie będzie odkrywać rozległy i wrogi świat, angażować się w walkę partyzancką i odkrywać grobowce! Edycja na konsolę PlayStation 4 (Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration) poza podstawową wersją gry otrzyma wszystkie wydane wcześniej dodatki wraz z nowymi rozszerzeniami takimi jak “Blood Ties” czy “Lara’s Nightmare” oraz możliwość rozegrania wątku w okularach PS VR plus nowe skórki, nowy wachlarz broni i wiele, wiele więcej. Przypominamy, że premierę gry Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration na konsolę PS4 zaplanowano na 11 października 2016 roku.

Niedługo na naszej stronie pojawi się konkurs związany z Larą Croft, w którym do wygrania będzie egzemplarz gry Rise of the Tomb Raider!

Autor: | 2016-10-17T17:26:37+00:00 31 sierpnia 2016 10:43|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o