-, Zapowiedzi PS VR-Crytek ogłasza wersję cyfrową i pudełkową Robinson: The Journey

Crytek ogłasza wersję cyfrową i pudełkową Robinson: The Journey

Studio Crytek podaje, że premiera gry przygodowej Robinson: The Journey na PlayStation VR  odbędzie się 9 listopada w Europie, w sugerowanej cenie detalicznej €59.99 (w przeliczeniu ok 260 PLN). Za dystrybucję wersji pudełkowej odpowiada Sony Interactive Entertainment. Oczywiście gra będzie dostępna także w wersji cyfrowej w PlayStation Store.

Przy okazji studio Crytek ujawniło polską wersję okładki Robinson: The Journey.

Robinson: The Journey wykorzystuje moc PlayStation VR i silnika CRYENGINE V, aby przenieść nas do zachwycającego, fantastycznego świata. Gracze wcielą się w młodego chłopca, Robina, którego statek rozbił się na powierzchni tajemniczej, zamieszkałej przez dinozaury egzoplanecie Tyson III, gdzie na każdym kroku czai się przygoda.

Robin odkrywa otaczający go świat wraz ze swoimi towarzyszami, robotem HIGS i młodym tyranozaurem Laiką – wspólnie rozwiązują zagadki, próbują nawiązać kontakt z zaginionymi członkami załogi i starają się przetrwać w zachwycającym, acz nieprzyjaznym terytorium.

Autor: | 2016-10-20T17:51:10+00:00 20 października 2016 10:12|Kategorie: Gry PS VR, Zapowiedzi PS VR|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o