Dzień dobry Playowicze!

Tyle się teraz mówi o podróży ludzi na czerwoną planetę. Studio Winking Entertainment postanowiło przyspieszyć przygotowania i pod koniec marca zaprosić Was do niezwykłej przygody, której celem jest właśnie planeta Mars!

Nowe doświadczenie, jakie oferuje Unearthing Mars pozwoli graczom na eksploracją czerwonej planety przy pomocy PlayStation VR. Fabuła gry nie jest zbyt skomplikowana i stawia przed graczem wyzwanie, polegające na odnalezieniu zaginionych satelit informacyjnych, które krążą wokół Marsa. Okazuje się, że prawdopodobnie zostały zniszczone podczas wielkiego wybuchu a ich szczątki spadły na planetę. Podczas eksploracji planety kosmonauci odnajdują ślady obcej cywilizacji, która mogła się przyczynić do unieszkodliwienia satelit!

Źródło: Winking Entertainment (Youtube)

Co spotka załogę statku Sentra i czy uda im się odlecieć z czerwonej planety?  Tego dowiecie się pod koniec marca 2017 roku! Gracze z Azji będą mieli okazję przekonać się wcześniej, ponieważ premiera Unearthing Mars na PS VR odbędzie się 19 stycznia 2017 roku.