-, Video, Zapowiedzi PS4-“Człowiek pająk” ponownie trafi na konsole PlayStation 4!

“Człowiek pająk” ponownie trafi na konsole PlayStation 4!

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów Marvela  powróci do świata PlayStation w nowej odsłonie przygód Spider-Man’a. Tym razem człowiek pająk trafi na niewyobrażalnie potężnego przeciwnika, który poza zniszczeniem Nowego Jorku będzie chciał unicestwić samego Spider-Man’a. Za tytuł odpowiada studio Insomniac Games, które ma na swoim koncie nową odsłonę Ratchet & Clank. Oczywiście gra będzie dostępna wyłącznie na konsolę PlayStation 4.  

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Jak przystało na superbohatera będziecie mogli wykonywać niezwykłe akrobacje, strzelać z sieci, wspinać się po budynkach i przemieszczać się po Nowym Yorku w zatrważającym tempie. Co prawda oficjalna data premiery nowego Spider-Man’a nie została jeszcze oficjalnie podana to studio Insomniac Games przygotowało świetny zwiastun przedstawiający nie tylko rewelacyjną oprawę graficzną, ale i grywalne możliwości nowych przygód człowieka pająka. Fani komiksów Marvela szykujcie się na wielogodzinną rozrywkę w świecie Pitera Parkera!

Autor: | 2016-10-17T17:27:02+00:00 20 czerwca 2016 16:02|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o