THQ Nordic ogłosił, że Darksiders Warmastered Edition będzie ich pierwszym tytułem na PlayStation 4 Pro. Wydawca planuje dalsze tytuły w rozdzielczości 4K!

Premiera Darksiders Warmastered Edition na Sony PlayStation 4 Pro będzie miała miejsce 22 listopada 2016! Darksiders Warmastered Edition obejmuje:
– Wersje PS4 gry Darksiders (Wrath of War).
– Rozdzielczość 1080p na konsoli PS4.
– Wsparcie 4k i dodatkowe opcje graficzne na PS4 Pro.
– Podwojoną rozdzielczość wszystkich tekstur.
– Ulepszenia i poprawki w renderingu.
– Stałe 60 klatek na sekundę w trakcie rozgrywki na PS4 Pro. 

Źródło: HQ Nordic (Youtube)

O Darksiders Warmastered Edition:

Oszukany przez siły zła Wojna – jeden z czterech jeźdźców apokalipsy – przyczynił się do końca świata i został oskarżony o złamanie świętego prawa, poprzez zapoczątkowanie wojny pomiędzy piekłem a niebem. W rzezi, która po tym nastąpiła, piekielne legiony pokonały siły nieba i podbiły ziemię.
Doprowadzony przed obliczę Charred Council, Wojna został skazany za swoje zbrodnie i pozbawiony mocy. Bez honoru i w obliczu śmierci Wojna otrzymał szansę powrotu na ziemię, odnalezienia prawdy i ukarania odpowiedzialnych.
Ścigany przez grupę mściwych aniołów, Wojna musi połączyć siły z piekłem i w poszukiwaniu sprawiedliwości i zemsty musi zawiązać sojusze z demonami, na które zwykle poluje.

Główne funkcje gry:
– Apocalyptic Power – Umiejętność, w której Wojna łączy brutalne ataki ze zdolnościami nadprzyrodzonymi, dziesiątkując wrogów na swojej drodze
– Ekstremalny Arsenał –Arsenał anielskich, demonicznych i ziemskich broni.
– Epickie zadanie – Walka na pustkowiach i opanowanych przez demony lochach zniszczonej ziemi w poszukiwaniu odkupienia i zemsty
– Progres postaci – Możliwość odkrycia potężnych starożytnych relikwii, ulepszenia broni, odblokowania nowych umiejętności i dostosowania stylu gry.
– Walka z piekłem i niebem – Walka przeciwko wszystkim stojącym na drodze przeciwnikom, od znużonych wojną sił aniołów poprzez ohydne hordy piekielnych demonów.

Wersja na konsolę PlayStation 4 Pro będzie dostępna w cenie $20 (w przeliczeniu ok 80 PLN). 

Źródło: Informacja prasowa (Marchsreiter Communications GmbH)