-, Gry PS Vita/PS TV, PlayStation Plus 2017-Darmowe gry z lutowej rozpiski PlayStation Plus już dostępne!

Darmowe gry z lutowej rozpiski PlayStation Plus już dostępne!

Kilka dni temu przedstawiliśmy Wam ofertę darmowych gier w ramach lutowej propozycji PlayStation Plus. Darmowe gry trafiły do sklepu PS Store!

Niestety lutowa propozycja PlayStation Plus nie należy do najciekawszych. Mimo tego wielu graczy z utęsknieniem czeka na aktualizację oferty sklepu PlayStation Store. Informujemy, że możecie już korzystać z dobrodziejstw oferty PS Plus i pobrać tytuły, na które czekaliście cały miesiąc. Szczególną uwagę powinniście zwrócić na grę LittleBigPlanet 3 na konsolę PS4, która zdecydowanie wyróżnia się tle oferty. Zatem dołączcie do Sacboya i jego przyjaciół i weźcie udział w niewyobrażalnej przygodzie, pełnej łamigłówek i niespodzianek, które spotkacie na planecie Bunkum. 

Więcej informacji o lutowej ofercie PS Plus znajdziecie w naszym artykule!

Oczywiście jesteśmy ciekawi Waszej opinii! Czy oferta darmowych w ramach lutowych propozycji PS Plus spełnia Wasze oczekiwania?

Autor: | 2017-02-07T18:35:56+00:00 7 lutego 2017 15:29|Kategorie: Gry PS 4, Gry PS Vita/PS TV, PlayStation Plus 2017|Tagi: , |1 komentarz

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Darmowe gry z lutowej rozpiski PlayStation Plus już dostępne!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Crazy_lady
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7

Gdyby nie LittleBigPlanet 3 to byłaby tragedia, jak ostatnie 2 miesiące. Cieszę się, że przynajmniej tak gra trafiła do oferty:)