--Darmowy dynamiczny motyw dla zamówień przedsprzedażowych gry “The Inpatient”!

Darmowy dynamiczny motyw dla zamówień przedsprzedażowych gry “The Inpatient”!

Czy jesteście gotowi wejść do Sanatorium Blackwood Pines?

Takiego dynamicznego motywu nie mieliście jeszcze swojej kolekcji. Przerażające tło i dynamiczna, mroczna muzyka nawiązująca do wydarzeń w zakładzie psychiatrycznym Blackwood Pines to tylko część tego co czeka na Was w momencie, w którym zdecydujecie się złożyć zamówienie przedpremierowe na grę The Inpatient znanego studia Supermassive Games. Dodatkowo gracze, którzy zdecydują się na ten krok otrzymają specjalne awatary z gry The Inpatient do swojego konta PlayStation Network. Na decyzję został Wam tydzień, gdyż premiera przerażającego horroru na PlayStation VR zaplanowana jest na 23 stycznia 2018 roku. 

Źródło: PlayStation (Youtube)

Zainteresowanych złożeniem zamówienia przedpremierowego zapraszamy do sklepu PlayStation Store, w którym za 169 PLN przy pomocy okularów VR będą mogli odkryć prawdziwe oblicze opustoszałego zakładu psychiatrycznego Blackwood Pines (zamówienie możecie złożyć tutaj)!

Autor: | 2018-01-17T17:27:17+00:00 17 stycznia 2018 13:22|Kategorie: Aplikacje PS 4|Tagi: , , |1 komentarz

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Darmowy dynamiczny motyw dla zamówień przedsprzedażowych gry “The Inpatient”!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Deadpool
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Zamówione, okulary przygotowane. Czekam tylko na premierę i nowy motyw. Myślę, że jak założę VRy i wejdę do zakładu to może w moich spodniach pojawić się mała niespodzianka, ha ha ha! 🙂