-, Testy-Darmowy weekend z “Marvel vs. Capcom: Infinite” wyłącznie na PlayStation 4!

Darmowy weekend z “Marvel vs. Capcom: Infinite” wyłącznie na PlayStation 4!

Zręcznościowa bijatyka z dwóch legendarnych uniwersów Marvela i Capcom zaprasza do darmowego weekendu z grą Marvel vs. Capcom Infinite!

Źródło: PlayStation (Youtube)

Tych, którzy chcą wypróbować nową produkcję studia Capcom zapraszamy na darmowy weekend z grą Marvel vs. Capcom: Infinite. W okresie od 24 listopada do 27 listopada 2017 roku będziecie mieli okazję wcielić się w 30 postaci  z uniwersum Marvela i Capcom, co oznacza, że będziecie świadkami siły Kapitana Marvela, stylu Dante oraz wielu innych. Czwarta już odsłona serii nietuzinkowej bijatyki przeniesie Was w sam środek konfliktu między Ultronem Sigmą, który próbuje przejąć kontrolę nad pojednanymi światami a bohaterami ze świata Marvela i Capcom, chcącymi zdobyć Kamienie Nieskończoności, będące źródłem nowej siły i umiejętności. Co z tego wyniknie? Tego możecie się dowiedzieć już w najbliższy weekend i to wyłącznie na konsolę PlayStation 4

A już 5 grudnia 2017 roku pojawi się drugi z kolei dodatek do gry Marvel vs. Capcom: Infinite, który wprowadzi trzy nowe postacie znane fanom serii Kapitan Ameryka i Spider-Man. Oczywiście mówimy tu o Bucky Burnes, czyli “Zimowym żołnierzu” i najlepszym przyjacielu Kapitana Ameryki, który w skutek rosyjskich eksperymentów stał się wrogiem publicznym nr 1 Avengers oraz Nataszy Romanowej, zwanej “Czarna wdowa”, czyli kobiecie o wielu, bardzo wielu umiejętnościach bojowych, współtwórczyni agencji Tarcza a także Eddiem Brocku, znanym jako “Venon”, czyli Black Spider-Man (ciemna strona człowieka pająka). 

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Źródło: PlayStation.blog

Autor: | 2017-11-22T12:43:03+00:00 22 listopada 2017 11:07|Kategorie: Gry PS 4, Testy|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o