-, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4-Days Gone w nowym materiale video prosto z zamkniętego pokazu dla prasy na E3!

Days Gone w nowym materiale video prosto z zamkniętego pokazu dla prasy na E3!

Days Gone – jak pogoda, zdarzenia i zmieniające warunki wpływają na rozgrywkę w jednej z najlepiej zapowiadających się gier na konsolę PlayStation 4?

Pokaz ekskluzywnej gry Days Gone na targach E3 2017 wywołał prawdziwą burzę. Mimo, ze premiera gry na PlayStation 4 zapowiedziana jest dopiero w 2018 roku to dla wielu gracz prezentacja studia Bend Studio była największym wydarzeniem tegorocznych targów E3. Nowo zaprezentowany materiał video pozwala odpowiedzieć na wiele pytań, a w szczególności na pytanie, czy warunki pogodowe (znane z The Last of Us) mają wpływ na rozgrywkę? Według twórców gry zdecydowanie tak! Śnieg, deszcz czy choćby temperatura mają bezpośrednio wpływ na poczynania Deacona St. Johna.

W świecie zniszczonym przez światową zarazę były członek gangu motocyklowego porzuca bezpieczne obozowiska i udaje się w podróż, którą może przypłacić własnym życiem. Warunki pogodowe wpływają na system walki z tzw Freakers-ami, zdobywanie zapasów i rodzaj ucieczki, gdy sytuacja wydaje się nie od opanowania. Days Gone, jako klasyczna gra akcji z elementami survival horroru oferuje kilka a nawet kilkanaście różnych dróg wyjścia z opresji i pozwala na dynamiczną rozgrywkę, w której eksploracja otoczenia i poszukiwanie materiałów oraz przedmiotów umożliwia przeżycie w trudnych warunkach apokalipsy. Na obecną chwile nie podano oficjalnej daty premiery gry na konsole PlayStation 4, ale mamy nadzieję, że na najbliższych targach WGW 2017 otrzymamy więcej informacji na temat premiery Days Gone!

Autor: | 2017-07-21T12:10:00+00:00 14 lipca 2017 15:09|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |1 komentarz

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Days Gone w nowym materiale video prosto z zamkniętego pokazu dla prasy na E3!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

To będzie bezapelacyjnie hit. Szkoda, że dopiero w 18, ale będę śledził informację o Days Gone.