-, Video, Zapowiedzi PS4-Demo “King of Fighters 14” na PS4 trafi jutro do PS Store!

Demo “King of Fighters 14” na PS4 trafi jutro do PS Store!

Czternasta odsłona japońskiej serii bijatyk King of Fighters studia SNK, której początki sięgają lat 90 a swoją popularność zdobyła w salonach gier trafi 26 sierpnia 2016 roku na konsolę PlayStation 4. “King of Fighters XIV” rezygnuje z tradycyjnego systemu walki opartego o grafikę w systemie 2D i wyznacza nowy trend serii oferując pojedynki na trójwymiarowych arenach umożliwiających lepszą interakcję z otoczeniem. Do dyspozycji graczy oddanych zostanie ponad 40 wojowników reprezentujących różne frakcje i zespoły. 

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Oczywiście każdy z wojowników poza standardowymi ciosami dysponuje specjalnym kombosami, których użycie niejednokrotnie eliminuje przeciwnika z gry! “King of Fighters XIV” oferuje tryb dla jednego gracza z niezwykle ciekawa fabuła oraz rozbudowany tryb wieloosobowy dający możliwość walki zespołowej typu 3v3 oraz meczy rankingowych z przeciwnikami dysponującymi tym samym poziomem umiejętności. Pamiętajcie, że w sklepie PlayStation Store czeka na Was możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego w cenie 249 PLN, które upoważnia do otrzymania nowych wojowników oraz tematu do PS4 z motywem z gry. W dniu jutrzejszym tj. 19 lipca 2016 roku do sklepu PS Store trafi demo gry “King of Fighters XIV” umożliwiające rozegranie kilku pojedynków 7 dostępnymi postaciami w trybie Tutorial Mode, VS Mode oraz Training Mode. Mamy nadzieję, że demo znacząco wpłynie na Waszą decyzję i w najbliższym czasie spotkamy się na arenie “King of Fighters XIV“!

Autor: | 2016-10-17T17:26:50+00:00 18 lipca 2016 15:49|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o