-, Gry PS 4 Pro, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4-Demo Prey już dostępne w PlayStation Store!

Demo Prey już dostępne w PlayStation Store!

Dzień dobry Playowicze!

Premiera gry Prey na konsolę PlayStation 4 odbędzie się 5 maja 2017 roku. Na tydzień przed premierą gracze będą mogli wypróbować nową produkcję Bethesdy i spróbować swoich sił na stacji kosmicznej Talos 1 w godzinnym demo gry. Informujemy, że demo jest już dostępne! 

Pierwszoosobowa strzelanka Prey, nad którą pracuje Arkane Studios wraz z Bethesda to jedna ciekawszych propozycji majowych premier na konsolę PlayStation 4. Twórcy nie ukrywają, że wiążą wielką nadzieję z restartem serii, stąd pomysł na udostępnienie godzinnej rozgrywki w otwierającym historię Morgana Yu demo Opening Hour! Fakt, że gra wróciła do korzeni, ale w zupełnie innej formie można domniemywać powodzenie projektu i dużą popularność wśród graczy na całym świecie.

Nasuwa się tylko pytanie, czy udostępnione demo  Prey (znajdzie je tutaj) zostanie ciepło przyjęte i rzeczywista sprzedaż w dniu premiery osiągnie zamierzone wyniki? Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry, czyli tutaj!

Autor: | 2017-04-28T12:48:44+00:00 27 kwietnia 2017 10:28|Kategorie: Gry PS 4, Gry PS 4 Pro, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |2 komentarze

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Demo Prey już dostępne w PlayStation Store!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Stormtrooper
Użytkownik
ADEPT
Poziom 6
Ocena :
     

Grałem i nawet mi się podoba.

Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

Tragedia, serio słabe a przynajmniej demo jest naprawdę kiepskie.