-, Video, Zapowiedzi PS4-“DiRT 4” trafi na PS4 w czerwcu 2017!

“DiRT 4” trafi na PS4 w czerwcu 2017!

Tego chyba nikt się nie spodziewał, że właśnie dzisiaj studio Codemasters oficjalnie potwierdzi datę premiery czwartej odsłony off-roadowych wyścigów DiRT na konsolę PlayStation 4.

DiRT 4 to kolejna odsłona popularnego cyklu wyścigów, która odda w ręce graczy ponad 50 sportowych samochodów, takich jak Subaru Impreza, Audi Sport Quattro czy choćby Mitsubishi Lancer Evolution. Zasiadając za kierownicą jednego z samochodów weźmiecie udział w piekielnie trudnych rajdach na terenach Hiszpanii, Austrii, Szwecji, Walii i amerykańskim stanie Michigan. Nowością w czwartej odsłonie DiRT 4 będzie przebudowany tryb Landrush, dodający do rozgrywki potężne ciężarówki Pro-2 i Pro-4 oraz zwrotne Crosskart-y i Buggy. Istotną zmianą w stosunku do poprzednich osłon będzie zaawansowany model zniszczeń, który w dużych stopniu urealni system rozgrywki.

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Dodatkowo w grze DiRT 4 zostanie zaimplementowany tryb Your Stage, dzięki któremu będziecie mogli tworzyć i rozbudowywać własne trasy wyścigów. Interfejs ma być czytelny i przejrzysty a tworzenie trasy intuicyjne. Każdą stworzoną trasę będzie można udostępnić innym graczom i wspólnie szlifować umiejętności.

Zgodnie z zapowiedziami studia Codemasters premiera DiRT 4 na konsolę PlayStation 4 odbędzie się 9 czerwca 2017! Biorąc pod uwagę, że do premiery gry zostały tak naprawdę 4 miesiące to jedyne co nam pozostaje to trzymać kciuki i liczyć, że otrzymamy finalny produkt pozbawiony błędów!

Autor: | 2017-01-26T23:54:31+00:00 26 stycznia 2017 13:03|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |6 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "“DiRT 4” trafi na PS4 w czerwcu 2017!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wonder-Woman
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

I to jest dobra wiadomość. W końcu to klasyka! Ciekawe na ile sobie wycenią DiRT 4?

Komandos
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Obstawiam, że ok 250 złotych. Mam nadzieję, że będzie taniej, ale nadzieja jest matką głupich!

Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10

No to czekamy na nowego Dirta. Fajnie, że Codemasters uczy się na błędach.

Komandos
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Może być ciekawie. W końcu DIRT ma w sobie coś niezwykłego. Na tle ostatnich ściganek to może dać powiew świeżości. Dam im szansę.

Nathan_Drake
Użytkownik
ADEPT
Poziom 6

komandos, zobaczysz, że to będzie lipa, jak ostatnie części. Zresztą się przekonasz, jak demo trafi do PS Store

Golum
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

DiRT to słaba seria i mało popularna wśród wyścigów.