-, Video, Zapowiedzi PS4-“Dishonored 2” dostał fabularny zwiastun “Odbierz co Twoje”!

“Dishonored 2” dostał fabularny zwiastun “Odbierz co Twoje”!

No tak dobrego zwiatuna to nie widzieliśmy od dobrych paru lat. Studio Arkane wraz z Bethesda Softworks odwaliło kawał dobrej roboty! Co tu dużo mówić – kupili nas! Gra “Dishonored 2” zamówiona!

Więc zaczyna się……..

Skradziony Tron! Imperium pogrążone w chaosie. Wciel się w postać Emily Kaldwin lub Corvo Attano i obal istniejąca władzę. Wybierz swoją drogę!  Likwiduj przeciwników po cichu lub siej przerażenie i strach spektakularnymi zabójstwami. Już czas, aby imperium wróciło w ręce prawowitej następczyni!

11 listopada 2016 roku wejdziecie do świata, w którym liczy się zemsta i nic innego.

Zapraszamy do długo wyczekiwanego fabularnego zwiastuna gry “Dishonored 2 – Odbierz co Twoje!”, który pomógł nam podjąć decyzję o zamówieniu przedpremierowym na konsolę PS4. Może i Wy pójdziecie w nasze ślady?

Więcej informacji o grze “Dishonored 2” znajdziecie na oficjalnej stronie gry, czyli tutaj a zamówienie przedpremierowe możecie złożyć w sklepie PlayStation Store! Przy okazji czeka darmowa wersja Dishonored Definitive Edition!

Źródło: Bethesda Softworks (Youtube)

Autor: | 2016-10-24T16:46:11+00:00 24 października 2016 15:27|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o