-, Video, Zapowiedzi PS4-Dishonored 2 – liczy się kreatywność w zabijaniu!

Dishonored 2 – liczy się kreatywność w zabijaniu!

Dishonored 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych listopadowych premier na konsolę PlayStation 4! Tym bardziej, że Arkane Studios odda do dyspozycji graczy aż 2 grywalne postacie: Emily Kaldwin i Corvo Attano. Jeżeli uważacie, że widzieliście już wszystkie możliwe techniki zabijania to jesteście w dużym błędzie. Nowy kilkuminutowy gameplay przygotowany przez Arkane Studios po prostu powali Was na kolana, nas powalił! W sumie macie nieograniczone możliwości likwidacji poszczególnych wrogów, wykorzystując przy tym nieznane dotąd techniki i nadprzyrodzone moce.

Źródło: Bethesda Softworks (Youtube)

Po obejrzeniu świetnego gameplay-a pojawiła się nam jedna konkluzja! Nowy silnik graficzny Void Engine, stworzony na potrzeby produkcji gry Dishonored 2 pozwala wyjść poza jakiekolwiek ramy w technologii renderowania. Oprawa graficzna, rendering światła i znaczące rozwinięcie wszystkich systemów gry, w tym świetnie reagującej sztucznej inteligencji obsługującej walkę i skradanie się, pozwoliło na stworzenie rewelacyjnej gry godnej XXI wieku. 

Przypominamy, że premiera Dishonored 2 na konsolę PlayStation 4 odbędzie się 11 listopada 2016 roku. W sklepie PlayStation Store czeka na Was pre-order w cenie 279 PLN, w ramach którego otrzymacie darmowy egzemplarz Dishonored Definitive Edition.  

Autor: | 2016-10-17T17:26:30+00:00 23 września 2016 11:34|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o