-, Video, Zapowiedzi PS4-Dishonored II liczy się technika zabijania!

Dishonored II liczy się technika zabijania!

Co prawda premierę gry “Dishonored II” zaplanowano dopiero na 11 listopada 2016 roku, ale już dzisiaj Bethesda Softworks nowym zwiastunem próbuje zachęcić Was do składania zamówień przedpremierowych. Tym razem zobaczycie w akcji zabójczą Emily Kaldwin, która potrafi eliminować wrogów na różne sposoby. Z jednej strony rozrywa swoich wrogów na kawałki a z drugiej potrafi cicho zdjąć ich z pola widzenia. Wyszkolenie dziewczyny jest niepodważalne, ale o tym możecie przekonać się sami oglądając nowym materiał video, promujący jedną z najbardziej wyczekiwanych pierwszoosobowych skradanek 2016 roku! 

Jeżeli jesteście zainteresowani złożeniem zamówienia przedpremierowego na grę “Dishonored II”  to możecie skorzystać z jednej z dostępnych opcji, czyli wejść do sklepu PlayStation Store i już dziś zapewnić sobie dostęp (w cenie 279 PLN ) do darmowego egzemplarza Dishonored Definitive Edition w wersji cyfrowej!

Autor: | 2016-10-17T17:26:39+00:00 19 sierpnia 2016 12:06|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o