-, Video-Dodatek “Operation Skull Rain” do Rainbow Six: Siege z premierowym zwiastunem!

Dodatek “Operation Skull Rain” do Rainbow Six: Siege z premierowym zwiastunem!

Kolejny dodatek “Operation Skull Rain” do gry Rainbow Six: Siege trafi jutro w ręce graczy i to bezpłatnie! Tym razem studio Ubisoft przeniesie Was do faweli (Brazylia), w której rozpoczniecie walkę na świetnie odwzorowanej planszy umożliwiającej niszczenie praktycznie każdego jej elementu. Dzięki realizmowi, jaki niesie za sobą nowa lokalizacja poczujecie się, jakbyście byli członkami elitarnej jednostki “Batalhao de Operacoes Policiais Especiais” która codziennie styka się z bezwzględnymi gangami w Rio de Janeiro.  

Źródło: Ubisoft (Youtube)

Gracze posiadający przepustkę sezonową mogą liczyć na dwóch nowych “Operatorów” w postaci “Caveira” i “Capitão”  będących członkami jednostek specjalnych brazylijskiej policji, których technika, uzbrojenie i taktyka mogą się przydać w walce w faweli. Inni gracze będą musieli poczekać z zakupem nowych operatorów do przyszłego tygodnia. Mamy nadzieję, że ulice Rio de Janeiro przypadną Wam do gustu!

Autor: | 2016-10-17T17:26:47+00:00 1 sierpnia 2016 13:38|Kategorie: Dodatki do gier PS 4, Video|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o