--Dodatki do “Battlefield 4” na PS4 dostępne za darmo!

Dodatki do “Battlefield 4” na PS4 dostępne za darmo!

Dzień dobry Playowicze!

Mimo, że premiera gry Battlefield 4 odbyła się w listopadzie 2013 roku to gracze nadal często wracają do jednej z najlepszych odsłon Battlefield’a. Masa dodatków, które pojawiły się w przeciągu 3 lat mocno wzbogaciły rozgrywkę! Niestety trzeba było słono za nie płacić. Od pewnego czasu studio EA zachęcało graczy do powrotu, udostępniając poszczególne dodatki za darmo. Tym razem mamy dla Was dobrą wiadomość! Wszystkie wydane dotąd dodatki możecie pobrać za darmo, więc jeżeli przegapiliście któryś z nich to teraz jest najlepszy moment, aby wrócić do Battlefield 4.

Poniżej lista darmowych dodatków:

Battlefield 4 Chińska Nawałnica

W ekscytującym dodatku Battlefield 4 Chińska Nawałnica wojna przenosi się na terytorium Chin kontynentalnych. Znajdziesz tu zupełnie nowe mapy, pojazdy, gadżety oraz nowy tryb rozgrywki.

Battlefield 4 Drugie Uderzenie

Battlefield 4 Drugie Uderzenie to cztery najpopularniejsze mapy z Battlefield 3 – Operacja Metro, Kaspijska Granica, Zatoka Omańska i Operacja Ognista Burza – odwzorowane na nowo z wykorzystaniem Frostbite 3 i zmodyfikowane z myślą o nowych funkcjach rozgrywki z Battlefield 4.

Battlefield 4 Wojna na Morzu

Battlefield 4 Wojna na Morzu przenosi emocjonujące morskie zmagania z podstawowej wersji gry na jeszcze wyższy poziom, oferując graczom nowy pojazd amfibijny i cztery zupełnie nowe mapy zlokalizowane na wodach Morza Południowochińskiego.

Battlefield 4 Zęby Smoka

Battlefield 4 Zęby Smoka to dodatek skupiający się na starciach piechoty, w którym akcja przenosi się na ulice miast regionu Azji i Pacyfiku.

Battlefield 4 Ostateczna Rozgrywka

W dodatku Battlefield 4 Ostateczna Rozgrywka wojna przenosi się we wspaniałą scenerię rosyjskiej zimy.

Battlefield 4 Nocne Operacje

W dodatku Battlefield 4 Nocne Operacje bój toczy się w ciemnościach, a rozgrywka zyskuje bardziej taktyczne oblicze. Dodatek jest dostępny do pobrania za darmo* dla posiadaczy Battlefield 4.

Battlefield 4 Operacje Społecznościowe

Mapa dżunglowa opracowana z myślą o starciach żołnierzy piechoty, przygotowana we współpracy ze społecznością. Dostępna do pobrania za darmo dla posiadaczy Battlefield 4. Dostępna do pobrania za darmo* dla posiadaczy Battlefield 4.

Battlefield 4 Klasyczne Operacje

Smocza Dolina, klasyczna mapa z BF2, odnowiona pod względem wizualnym i wzbogacona o nowe funkcje rozgrywki. Dostępna do pobrania za darmo* dla posiadaczy Battlefield 4 grających na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: www.battlefield.com/PlayStation Store

Autor: | 2016-10-17T17:26:34+00:00 14 września 2016 08:50|Kategorie: Dodatki do gier PS 4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o