Po niezliczonej ilości materiałów z Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands tym razem twórcy zaprezentowali nowy materiał video, w którym gracze otrzymają tzw. wolny wybór! Co to oznacza? 

Wiemy, że wielu z Was czeka z utęsknieniem na nową odsłonę Tom Clancy’s Ghost Recon, która niestety ukaże się dopiero na początku marca 2017 roku. Co prawda studio Ubisoft dostarczyło już dosyć pokaźną dawkę informacji o swoim flagowym produkcie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby pokazać więcej możliwości, jakie oferuje “Wildlands“. Tym razem twórcy skupili się na samodzielnym decydowaniu! Tak naprawdę gracze od samego początku otrzymają swobodę w działaniu i przede wszystkim w wykonywaniu poszczególnych etapów misji.   

Źródło: Ubisoft US (Youtube)

Co to oznacza w praktyce? W trakcie wykonywania poszczególnych misji każdy z graczy będzie mógł wybrać swój indywidualny sposób przeprowadzenia działań, czyli otrzyma pełną swobodę bez narzucania jakichkolwiek schematów. Trzeba przyznać, że kierunek, jaki obrali przedstawiciele Ubisoftu wyznaczy nowe tory w taktycznych strzelankach. 

Przypominamy, że premiera Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands na konsolę PlayStation 4 odbędzie się 7 marca 2017 roku. W sklepie PlayStation Store możecie już składać zamówienia przedpremierowe w dwóch dostępnych wersjach Tom Clancy’s Ghost ReconWildlands – Deluxe Edition za 289,90 PLN i Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands – Gold Edition za 419 PLN!