-, Video, Zapowiedzi PS4-Dokonaj właściwego wyboru w “Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands”!

Dokonaj właściwego wyboru w “Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands”!

Po niezliczonej ilości materiałów z Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands tym razem twórcy zaprezentowali nowy materiał video, w którym gracze otrzymają tzw. wolny wybór! Co to oznacza? 

Wiemy, że wielu z Was czeka z utęsknieniem na nową odsłonę Tom Clancy’s Ghost Recon, która niestety ukaże się dopiero na początku marca 2017 roku. Co prawda studio Ubisoft dostarczyło już dosyć pokaźną dawkę informacji o swoim flagowym produkcie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby pokazać więcej możliwości, jakie oferuje “Wildlands“. Tym razem twórcy skupili się na samodzielnym decydowaniu! Tak naprawdę gracze od samego początku otrzymają swobodę w działaniu i przede wszystkim w wykonywaniu poszczególnych etapów misji.   

Źródło: Ubisoft US (Youtube)

Co to oznacza w praktyce? W trakcie wykonywania poszczególnych misji każdy z graczy będzie mógł wybrać swój indywidualny sposób przeprowadzenia działań, czyli otrzyma pełną swobodę bez narzucania jakichkolwiek schematów. Trzeba przyznać, że kierunek, jaki obrali przedstawiciele Ubisoftu wyznaczy nowe tory w taktycznych strzelankach. 

Przypominamy, że premiera Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands na konsolę PlayStation 4 odbędzie się 7 marca 2017 roku. W sklepie PlayStation Store możecie już składać zamówienia przedpremierowe w dwóch dostępnych wersjach Tom Clancy’s Ghost ReconWildlands – Deluxe Edition za 289,90 PLN i Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands – Gold Edition za 419 PLN!

Autor: | 2016-11-24T11:56:33+00:00 24 listopada 2016 09:54|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |6 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Dokonaj właściwego wyboru w “Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands”!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Depsus-Andrew
Użytkownik
ADEPT
Poziom 3

Hmm, czekam na tą grę i nie chcę się zawieść. Ostatnio mocno się zawiodłem na Call of Duty i Battlefield 1. Mam nadzieję, że dostanę kawałek dobrej przygody!

He-Man
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Dla mnie to będzie gra roku! Poprzednie części Ghost Recon były super. Szkoda, że trzeba czekać do marca!

Fantastic-One
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Chciałbym już marzec 17! Uwielbiam Ghost Recon! Daje jej od razu 10/10!

Vendetta
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

To będzie hit. Zresztą preorder zamówiony! Czekam na więcej materiałów.

Jasmina_o
Użytkownik
ADEPT
Poziom 6

To jest to na co czekam! Gra warta każdej wydanej złotówki!

Pablo_kosa
Użytkownik
ADEPT
Poziom 14

Może być ciekawie! Seria Ghost Recon to jedna z najlepszych gier Ubisofu!