-, Video, Zapowiedzi PS4-“Don Bradman Cricket 17” trafi na konsole PS4 już w grudniu!

“Don Bradman Cricket 17” trafi na konsole PS4 już w grudniu!

Druga odsłona Don Bradman Cricket studia Big Ant Studios otrzymała oficjalną datę premiery, wyznaczoną na 22 grudnia 2016 roku. Tym razem deweloperzy skorzystali z dobrodziejstw nowego silnika graficznego, który diametralnie zmienił rozgrywki w wirtualnym świecie krykieta! 

Don Bradman Cricket 17 to zupełnie na nowo zaprojektowana gra sportowa, będąca spadkobiercą tytułu z 2014 roku. Jest to typowa symulacja gry w krykieta, która swoją popularność zawdzięcza elitom na terenie Wielkiej Brytanii. Deweloperzy z Big Ant Studios w trakcie tworzenia gry korzystali z rad i doświadczenia ekspertów, oddając w ręce graczy realistyczną symulację krykieta, przypominającą w dużym stopniu transmisję telewizyjną! Dodatkowo w stosunku do pierwszej odsłony udostępniono edytor postaci, pozwalający na stworzenie nowych zawodników i przypisanie im roli na boisku. 

Źródło: LioN KoLLA (Youtube)

Oczywiście nie zapomniano o możliwości importowania kilkunastu tysięcy graczy z poprzedniej wersji, co jednocześnie umożliwia stworzenie niezliczonej liczby zespołów, biorących udział w prestiżowych rozgrywkach. Premierę Don Bradman Cricket 17 na konsolę PlayStation 4 zaplanowano na 22 grudnia 2016 roku w sugerowanej cenie $60 (w przeliczeniu ok 250 PLN). Na samym początku gra będzie dostępna wyłącznie w wersji cyfrowej, ale wydawca Home Entertainment Suppliers Pty nie wyklucza wydania wersji pudełkowej!

Autor: | 2016-11-25T15:54:15+00:00 25 listopada 2016 13:51|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |6 komentarzy

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "“Don Bradman Cricket 17” trafi na konsole PS4 już w grudniu!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10

No nie , krykiet za 250 złotych. Bez jaj, kto to kupi?

Wonder-Woman
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Raczej nie skorzystam. Nie lubię krykieta! Poza tym wysoka cena. Za to wolałabym Dishonored 2:)

Iceman
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Kto gra w takie gry? Słabe i raczej nikt tego nie kupi!

Fantastic-One
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Dobre! Gra, która w Polsce na pewno się nie sprzeda. Konkluzja – trafi szybko do wyprzedaży, jak wiele innych kiepskich tytułów!

Crazygamer
Użytkownik
ADEPT

To nie może być nic fajnego, jeszcze ta kwota…

Helldiver
Użytkownik
ADEPT

Dla mnie ten tytuł może stać na półce razem z Goat Simulator! Dno!