-, Premiery PS 4, Video-Drifting w wykonaniu misia? Tak, to możliwe w grze “Bears Can’t Drift!”?

Drifting w wykonaniu misia? Tak, to możliwe w grze “Bears Can’t Drift!”?

Klasyczne karty na dzielonym ekranie w samym środku lasu…

Wyobrażacie sobie misia, który kładzie łapy na kierownicy i wchodzi w kontrolowane poślizgi pomiędzy drzewami i skałami? Mimo, że jest to nieprawdopodobne, to jednak w grze “Bears Can’t Drift!?” na konsolę PS4, jak najbardziej możliwe! Wspólnie z trójką przyjaciół na podzielonym na 4 części ekranie możecie wziąć udział w niezwykle emocjonujących wyścigach na terenie rezerwatu przyrody. 

Źródło: PlayStation (Youtube)

Zbieraj broń i premie, wyrzucaj przeciwników z toru i korzystaj z ukrytych skrótów. Liczy się zwycięstwo, a drogę do jego osiągnięcia wybierzcie sami! Bears Can’t Drift!? zawiera dwanaście torów, rozmieszczonych w trzech lokacjach oraz kompletny tryb kampanii z nawet jedenastoma przeciwnikami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję. Wybierz swojego kierowcę z 10 dostępnych postaci i wejdź do świata kartingowych wyścigów w stylu retro z nowoczesną grafiką i stylizacją.

Gra Bears Can’t Drift!? jest już dostępna w brytyjskim PlayStation Store w cenie £7.99 (w przeliczeniu ok 40 PLN). Pozostaje poczekać do odświeżenia oferty polskiego PS Store i rozpocząć emocjonujące wyścigi wspólnie z grupką znajomych!

Źródło: www.playstation.com

Autor: | 2016-10-17T17:26:43+00:00 10 sierpnia 2016 14:03|Kategorie: Gry PS 4, Premiery PS 4, Video|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o