-, Video, Zapowiedzi PS VR-Driveclub VR z europejską datą premiery

Driveclub VR z europejską datą premiery

Dzień dobry Playowicze!

Driveclub VR to obowiązkowa pozycja zbliżającej się małymi krokami premiery PlayStation VR! Na targach Gamescom 2016 zaprezentowano nie tylko nowy zwiastun, ale i potwierdzono oficjalną datę premiery w Europie, wyznaczoną na 13 października 2016 roku. Naszej ekipie udało się przetestować nowe dziecko studia Codemasters Software, które przejęło spuściznę po nieistniejącym już Evolution Studios. 

Źródło: Push Square (Youtube)

Po założeniu gogli PS VR wrażenia z kokpitu są powalające! Każdy ruch głowy jest świetnie odczytywany! Co prawda dostępny jest tylko Cruise, który pozwala na podziwianie widoków z kokpitu, ale i tak przeżycia są nieocenione. Po dodaniu gazu czuliśmy podekscytowanie faktem, że bierzemy udział  w międzynarodowych wyścigach. Nasze doznania potęgowane były świetnie dobrana muzyką, która pobudzała do wciśnięcia pedału gazu jeszcze mocniej. Jeżeli tak ma wyglądać nowy Driveclub VR to my już chcemy, aby był październik! Uwierzcie nam – będziecie pod wrażeniem!

Autor: | 2016-10-17T17:26:40+00:00 18 sierpnia 2016 08:39|Kategorie: Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o