-, Video, Zapowiedzi PS4-“Earthlock: Festival of Magic” trafi na PS4 pod koniec stycznia!

“Earthlock: Festival of Magic” trafi na PS4 pod koniec stycznia!

Bajkowy klimat i kolorowa oprawa graficzna to zdecydowane atuty długo wyczekiwanej na konsolę PS4 gry Earthlock: Festival of Magic. Czy warto było czekać na produkcję studia Snowcastle Games, która kilka miesięcy temu trafiła na konsolę XBOX ONE? 

Już 27 stycznia 2017 roku fani cRPG z turowym systemem walki będą mieli okazję wcielić się w postać Amona, poszukiwacza skarbów, który zostaje wmanipulowany w konflikt na bajkowej planecie Umbra. Zadaniem młodego protagonisty jest odkrycie tajemnicy konfliktu, który przyczynił się do zatrzymania ruchu obrotowego planety. Kataklizm, jaki dotknął planetę Umbra zamienił ją w kompletnie niezdatną do życia. W trakcie swojej podróży kompletuje drużynę śmiałków, którzy wspólnie z nim walczą z zagrożeniem na obu biegunach planety. 

Źródło: Snowcastle Games (Youtube)

Dzięki możliwości łączenia umiejętności bojowych bohaterów oraz swobodnego przełączania się miedzy nimi gracze otrzymują dostęp do rozmaitych kombinacji, ciosów i zaklęć magicznych, wpływających na przebieg wielu pojedynków. Taka innowacja odgrywa główną rolę w opowieści, pozwalając graczom na nieliniowość i decydowanie o przebiegu fabuły. Oprawa graficzna została stworzona na silniku Unity, który umożliwił stworzenie magicznego świata, pełnego żywych kolorów barw. Niestety w dniu premiery na konsolę PS4, wyznaczonej na 27 stycznia 2017 roku gra Earthlock: Festival of Magic będzie dostępna wyłącznie w wersji cyfrowej w sklepie PlayStation Store, chociaż w przyszłości wydawca nie wyklucza wersji pudełkowej. 

Autor: | 2017-01-12T16:33:37+00:00 12 stycznia 2017 11:07|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |2 komentarze

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "“Earthlock: Festival of Magic” trafi na PS4 pod koniec stycznia!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Crazy_lady
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7

To chyba nie dla mnie, ale grafika rzeczywiście fajna. A może się skuszę, jak będzie dobra cena!!!

Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10

Przy premierze Resident Evil VII to ta gra jest śmieszna. Dla mnie w styczniu liczy się tylko RE!