-, Video, Zapowiedzi PS4-Ekskluzywny tytuł “Horizon Zero Dawn” dostał oficjalną datę premiery

Ekskluzywny tytuł “Horizon Zero Dawn” dostał oficjalną datę premiery

Za sprawą nowego projektu pod nazwą Horizon: Zero Dawn” studio Guerrilla Games, odpowiedzialne za ostatnią odsłonę Killzone Shadow Fall było zdecydowanym faworytem ostatnich targów E3 2015. Prawdę mówiąc byliśmy mile zaskoczeni nie tylko konferencją zorganizowaną przez studio, ale i samą prezentacją gry, która wyciska z konsoli PlayStation 4 ostatnie soki. Dzięki zastosowaniu niezwykle wydajnego silnika graficznego mamy do czynienia z prawdziwym dziełem sztuki, które pojawi się na konsolę PlayStation 4 dopiero 1 marca 2017 roku. Taką przynajmniej informację przekazuje najnowszy materiał video.        

Czym więc nas urzekła produkcja Guerrilla Games? Przede wszystkim post-apokaliptyczną wizją świata, w którym maszyny przypominające Transformer’sów walczą z ludzką rasa o panowanie na Ziemi. Kolejnym elementem wpływającym na zachwyt grą “Horizon: Zero Dawn” jest otwarty świat, w którym działania można prowadzić nieliniowo. 

Oczywiście największy wpływ na nasze pozytywne odczucia ma sama fabuła, która zmusza małego, bezbronnego człowieka do walki z kilkudziesięciokrotnie większą inteligentną maszyną. Wymaga to od gracza przebiegłości, sprytu a przede wszystkim uruchomienia szarych komórek. Szkoda tylko, że na nowy tytuł studia Guerrilla Games musimy czekać do I kwartału 2017 roku, ale prawda jest taka, że na dobre rzeczy można poczekać!

Poza nowo-udostępnionym materiałem video dotarliśmy do potwierdzonej informacji, która ucieszy kolekcjonerów gier na konsolę PlayStation 4. W najbliższym czasie większość sklepów internetowych udostępni zamówienie przedpremierowe na edycję kolekcjonerską “Horizon: Zero Dawn“, którą wyceniono na $119,99 (w przeliczeniu ok 460 PLN).

W jej skład wejdzie:

– 23 centymetrowa figurka wojowniczki Aloy,

– specjalny motyw na PS4 z koncepcyjną grafiką,

– pakiet dodatków, w tym skórka, modyfikacja broni oraz dwa gadżety dostępne wyłącznie w edycji kolekcjonerskiej,

– metalowe pudełko z logo Horizon: Zero Dawn (tzw. steelbook),

– książeczka z grafikami.

Autor: | 2016-10-17T17:27:08+00:00 7 czerwca 2016 10:52|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o