-, Video, Zapowiedzi PS4-Eksploruj, walcz, handluj a przede wszystkim przetrwaj! Przewodnik po “No Man’s Sky”

Eksploruj, walcz, handluj a przede wszystkim przetrwaj! Przewodnik po “No Man’s Sky”

Zastanawialiście się kiedyś ile planet możecie zwiedzić w grze No Man’s Sky? Mamy dla Was odpowiedź – ponad 18 trylionów! Jeżeli chcielibyście odwiedzić każdą z nich a podróż na planetę trwałaby tylko 1 sekundę to czas jaki poświęcilibyście na eksplorację wszechświata dostępnego w No Man’s Sky zająłby 5 miliardów lat. Niestety żaden człowiek na Ziemi nie żyje tak długo, więc jedyne co Wam pozostaje to swoboda w decydowaniu, którą planetę najpierw odwiedzicie! 

Źródło: PlayStation (Youtube)

Pomóc w decyzji może Wam specjalny przewodnik w formie krótkiego materiału video prosto ze studia Hello Games, który znajdziecie obok! Przypominamy, że premierę ekskluzywnej  gry No Man’s Sky dostępnej wyłącznie na konsolę PlayStation 4 zapowiedziano na 10 sierpnia 2016 roku. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie, którą znajdziecie tutaj! W sklepie PlayStation Store cały czas czekają na Was zamówienia przedpremierowe w cenie 249 PLN. 

Autor: | 2016-10-17T17:26:53+00:00 14 lipca 2016 17:12|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o