-, Testy BETA-Electronic Arts rozsyła kody do testów beta Battlefield 1

Electronic Arts rozsyła kody do testów beta Battlefield 1

Jeśli poważnie potraktowaliście naszą informację i zarejestrowaliście się na oficjalnej stronie Battlefield 1 (jako Battlefield Insider) to z pewnością powinniście sprawdzać swoją pocztę! Electronic Arts rozpoczął wysyłkę kodów wcześniejszego dostępu do testów beta nowego Battlefield’a. My już otrzymaliśmy swój kod dostępu i rozpoczęliśmy pobieranie! Wieczorem ruszamy na front i rozpoczniemy walkę na terenach Pustyni Synajskiej. Gracze, którzy nie skorzystali z okazji wcześniejszego dostępu do testów beta będą musieli poczekać na oficjalny dostęp, który pojawi się w PS Store w dniu jutrzejszym. Więcej informacji znajdziecie poniżej lub na oficjalnej stronie gry, którą znajdziecie tutaj!

 

Przeniesiesz się na spalone słońcem pole bitwy na wschód od El-Dżifar. Od potyczek piechoty w wąskich uliczkach osady Bir-el-Mazar po pojedynki powietrzne ponad majestatycznymi klifami – uczestnicząc w toczonych tu zaciętych starciach będziesz musiał korzystać z otoczenia.

Gdy klęska zajrzy ci w oczy, otrzymasz wsparcie potężnego behemota – pędzącego wśród piasków pustyni pociągu pancernego. Ta bestia dysponuje uzbrojeniem, które może odwrócić losy starcia, wymaga jednak współpracy w zespole – podobnie zresztą jak próba jej zniszczenia

Pędź na koniu przez piaszczyste wydmy. Atakuj wrogów z bliska przy pomocy szabli lub z daleka, strzelając z karabinu. Konie są też skuteczne w walce przeciw pojazdom – wokół tych wolniejszych jeździec może krążyć, obrzucając je granatami.

Przejmij kontrolę w Podboju

Podbój, ulubiony tryb fanów Battlefield, to rozgrywka na dużą skalę z udziałem maksymalnie 64 graczy walczących o kontrolę nad kluczowymi punktami na mapie. W starciach biorą udział żołnierze piechoty, pojazdy oraz budzące grozę behemoty, a więc obecne są tu wszystkie elementy wojny totalnej, z których słynie seria Battlefield.

Przesuń linię frontu w Szturmie
Szturm to 24-osobowy tryb, w którym atakujący muszą znaleźć i zniszczyć telegrafy obrońców, służące tym ostatnim do wzywania wsparcia artyleryjskiego. Obrońcy mogą przeszkadzać atakującym, rozbrajając ich ładunki wybuchowe. Gdy telegrafy zostaną zniszczone, obrońcy cofają się do następnego sektora i bronią tam kolejnych telegrafów.

Źródło: https://www.battlefield.com/pl-pl/beta

Autor: | 2016-10-17T17:26:37+00:00 30 sierpnia 2016 14:24|Kategorie: Gry PS 4, Testy BETA|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o