Świat fantasy, czarodzieje i czarodziejki, dynamiczna akcja i niezwykle wciągająca epicka przygoda to wszystko znajdziecie w Mages of Mystralia, które trafi na konsole PlayStation 4 pod koniec I kwartału 2017 roku! Jesteście ciekawi czego możecie się spodziewać po nowej produkcji studia Borealys Games?

Mages of Mystralia należy do gatunku RPG z elementami akcji! Fabuła gry skupia się wokół młodej dziewczyny, która odkrywa wrodzony talent do władania magią. Niestety magia w królestwie Mystralia została zakazana przez “Markiza”! Młoda czarodziejka próbuje na własną rękę dowiedzieć się, jak okiełznać i odpowiednio kontrolować drzemiący w niej potencjał.  Udaje się w niebezpieczną podróż, na której końcu chce znaleźć odpowiedź na pytanie kim jest i jak władać magią, aby obalić rządy złego “Markiza”? Na swojej drodze spotyka zbiegłych magów, którzy odkrywają przed nią tajemnice władania magią i rzucania nowych, skomplikowanych zaklęć! 

Źródło: PlayStation (Youtube)

Pod koniec roku w sklepie PlayStation Store powinno się pojawić demo gry, które wprowadzi Was w niesamowity świat magii Mages of Mystralia (źródło niepotwierdzone). Niestety cena na obecną chwilę nie jest znana!